Konkurs na plakat 4. sezonu Fear the Walking Dead

AMC zaprasza fanów serialu Fear the Walking Dead do udziału w konkursie na projekt oficjalnej grafiki promującej nowy – czwarty – sezon serialu. Projekty można zgłaszać do 5 marca.

„Fear the Walking Dead” – kadr z 4. sezonu (źródło: materiały prasowe AMC)

„Fear the Walking Dead” – kadr z 4. sezonu (źródło: materiały prasowe AMC)

Konkurs skierowany jest do fanów serii z Ameryki Łacińskiej, Polski, Portugalii, Rumunii, Hiszpanii, Tajlandii oraz Wielkiej Brytanii. Zwycięski projekt z każdego kraju będzie promować serię na jego terenie. Autor nagrodzonej grafiki otrzyma również wynagrodzenie w wysokości 1000 dolarów.

Konkurs zostanie również rozstrzygnięty na poziomie globalnym – zwycięzca wybrany spośród wszystkich krajów otrzyma w nagrodę podróż dla dwóch osób do Los Angeles, gdzie swój początek miała historia bohaterów Fear the Walking Dead.

Prace konkursowe oceniać będzie jury w składzie: Greg Nicotero, producent wykonawczy serii oraz producenci wykonawczy i showrunnerzy, Andrew Chambliss i Ian Goldberg.

Pasja i oddanie fanów oraz widzów Fear the Walking Dead jest dla nas zawsze powodem do radości – powiedział Geraud Alazard, Senior Vice President of Marketing w AMC Networks International. – Zaproszenie fanów do uczestnictwa w promocji kolejnego sezonu serii wydawało się dla nas naturalnym krokiem. Stworzenie projektu plakatu pozwoli im na wyrażenie swojego stosunku do serialu. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę efekty ich pracy.

Fani mogą zgłaszać swoje projekty od dzisiaj do 5 marca. Dokładne wytyczne dotyczące prac, brief oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie PosterSpy.

Światowa premiera czwartego sezonu Fear the Walking Dead odbędzie się 15 kwietnia, natomiast fani w Polsce będą mogli oglądać serię od 23 kwietnia.

W tym sezonie serialu widzowie będą mogli zobaczyć świat Madison Clark (Kim Dickens) z perspektywy Morgana Jonesa (Lennie James), który dołączył do obsady w ramach crossoveru z The Walking Dead. Niedaleka przeszłość bohaterów przenika się z niepewną teraźniejszością naznaczoną walką i nowymi odkryciami, gdy na ich drodze stają nowi sprzymierzeńcy oraz wrogowie niosący ze sobą kolejne zagrożenia. Walczą o siebie nawzajem, jak również przeciwko sobie oraz całej rzeszy umarłych, aby zbudować nową rzeczywistość pomimo otaczającej ich zewsząd śmierci. W nowej rzeczywistości Fear the Walking Dead ciemność przenikać się będzie ze światłem, terror z chwałą, a heroiczne czyny z wyrachowaniem i tchórzostwem.

Producentem wykonawczym serii Fear the Walking Dead wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. Na czwarty sezon składać się będzie 16 odcinków, premiera drugiej połowy sezonu będzie mieć miejsce w dalszej części 2018 roku.

Konkurs na projekt plakatu Fear the Walking Dead
Zgłoszenia od 12 lutego do 5 marca 2018 roku
AMC

Fear the Walking Dead, sezon czwarty
Światowa premiera: 15 kwietnia 2018 roku
Premiera polska: 23 kwietnia 2018 roku

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR