GusGus powracają

GusGus wracają z nowym albumem i zapowiadają majowe koncerty w Polsce. Zespół będzie promował nowy album Lies Are More Flexible, który ukaże się już 23 lutego.

GusGus, „Lies Are More Flexible” (źródło: materiały prasowe)

GusGus, „Lies Are More Flexible” (źródło: materiały prasowe)

Biggie Vieira i Daniel August – ta charyzmatyczna dwójka od lat 90 stanowi o wyjątkowości islandzkiej grupy. Od pierwszej płyty Polydistortion (dla wytwórni 4AD) po najnowszą Lies Are More Flexible niepowtarzalne elektroniczne produkcje Biggiego i wspaniały, liryczny wokal Daniela, a także ich sceniczna prezencja decydują o sile przekazu GusGus.

Dzięki takim hitom jak Over, Airwaves czy Crossfade GusGus zdobyli liczne grono nowych fanów, także w Polsce, zaś doskonałe występy na festiwalach: Audioriver w Płocku i OFF w Katowicach oraz wyprzedane trasy klubowe potwierdziły ich renomę jednego z najlepszych koncertowych wykonawców na elektronicznej i klubowej scenie.

Niesamowici Islandczycy z GusGus zagrają w pięciu polskich miastach: trasę rozpoczną 21 maja w Poznaniu (Klub Muzyczny B17), następnie będzie można zobaczyć ich 22 maja w Gdańsku (klub B90), 24 maja odwiedzą Warszawę (Progresja), dzień później – 25 maja Kraków (Klub Studio), zaś tournee zakończą 26 maja we Wrocławiu (A2 – Centrum Koncertowe).

GusGus, Lies Are More Flexible
Premiera: 23 lutego 2018 roku
Automatik Media

Dodaj komentarz