• 2018-02-08

Projektancie… make me!

Od 19 maja odbywać się będzie Łódź Design Festival, najbardziej znaczące i uznawane na arenie międzynarodowej wydarzenie projektowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Dwunasta edycja festiwalu odbędzie się pod hasłem „Refleksje”. Do 2 marca młodzi projektanci mogą nadsyłać zgłoszenia do festiwalowego konkursu make me!

make me! – logo konkursu (źródło: materiały prasowe organizatora)

make me! – logo konkursu (źródło: materiały prasowe organizatora)

Make me! to obecnie jeden z największych międzynarodowych konkursów dla młodego pokolenia projektantów i kluczowy element łódzkiego fesiwalu.

Skierowany jest do projektantów, twórców, studentów i absolwentów, w szczególności z dziedzin sztuki i wzornictwa. W konkursie make me! prace oceniane są przez specjalnie wybrane jury o różnych zainteresowaniach.

Do wygrania są trzy nagrody – nagroda główna Paradyż Award – 50 000 zł (~ 11,500 euro), ufundowana przez Mecenasa Festiwalu – Ceramikę Paradyż; druga, nagroda specjalna Łódź Design Festival w wysokości 10 000 zł (~ 2,320 euro) oraz trzecia nagroda specjalna w wysokości 5 000 zł ufundowana przez Interprint (~ 1,200 euro). Termin przesyłania zgłoszeń upływa 2 marca.

make me!
Zgłoszenia: do 2 marca 2018 roku
Łódź Design Festival
Od 19 do 27 maja 2018 roku
Łódź

Dodaj komentarz