• 2018-02-07

Teatr Soho – pierwsze kroki w swingu

Pierwsze kroki w swingu warsztaty tańca i domówka w warszawskim Teatrze Soho już 10 lutego.

Swing w Teatrze Soho (źródło: materiały prasowe organizatora)

Swing w Teatrze Soho (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Nogi, nogi, nogi roztańczone, tańczą nogi, tańczą, jak szalone”  śpiewała Irena Kwiatkowska. Na koniec karnawału Teatr Soho zaprasza na warsztaty tańca swingowego. Kto jeszcze nie maił okazji poćwiczyć swinga w tym roku, to już ostatni dzwonek. W trakcie warsztatu uczestnicy poznają podstawowe kroki w swingu. Lindy Hop to najpopularniejszych z tańców swingowych powstał w Harlemie na początku lat trzydziestych XX wieku. Instruktorzy ze szkoły SwingOut opowiedzą, jakie są najważniejsze reguły przy nauce tańców Złotej Ery Swingu.

Po warsztatach organizator zaprasza wszystkich na domówkę w foyer. Zabierzcie ze sobą wino, w kawiarni będą dostępne zimne napoje oraz drobne przekąski.

Prowadzący Ewa i Michał tańczą od dziecka, ale tańcami swingowymi zainteresowali się w 2013 roku i od razu wpadli po uszy. Zafascynowały ich przede wszystkim olbrzymia rola muzykalności i improwizacji w tańcu oraz duch jazzu unoszący się nad parkietem. Obok żywiołowego lindy hop tańczonego w parze, uwielbiają naturalny authentic jazz pozwalający zaprezentować własny styl. Przez ostatnie 5 lat podróżowali po Europie wzdłuż i wszerz, aby uczyć się od najlepszych światowych instruktorów, a od 3 lat razem prowadzą zajęcia w warszawskim Studiu Tańca Swingowego.

Warsztaty Swingu 
10 lutego 2018 roku, godz. 19.00
Teatr Soho w Warszawie

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR