• 2018-02-07

Perfect akustycznie w Stodole

27 kwietnia w Klubie Stodoła wystąpi Perfect. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej zasłużonych polskich zespołów rockowych zaprezentuje fanom akustyczne wersje swoich największych przebojów. A wszystko to w klubowej atmosferze z wykorzystaniem niecodziennej scenografii.

Perfect akustycznie (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Perfect akustycznie" (źródło: materiały prasowe organizatora)

Perfect to zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Legendarna grupa powstała w 1980 roku i ma na koncie takie przeboje jak Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, czy Autobiografia. W 2014 roku ukazał się krążek DaDaDam, który zdobył status platynowej płyty. Jesienią 2016 roku premierę miał najnowszy studyjny album Muzyka. Pół roku później ukazał się trzypłytowy album Perfect Live April 1, 1987 – reedycja z okazji 30-lecia koncertu, a we wrześniu 2017 na wyraźną prośbę fanów zespołu wydana została reedycja płyty Unu z 1982 roku. Perfect to zdobywcy SuperJedynki za utwór Wszystko ma swój czas w kategorii Super Przebój oraz SuperJedynki widzów na 52. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Koncerty formacji Perfect od dekad przyciągają wielopokoleniowe tłumy fanów. Już 27 kwietnia Grzegorz Markowski, Piotr Urbanek, Jacek Krzaklewski, Dariusz Kozakiewicz oraz Piotr Szkudelski zaprezentują warszawskiej publiczności akustyczne wersje swoich najważniejszych utworów. Wydarzeniu towarzyszyć będzie niecodzienna scenografia, nawiązująca do tematyki podróży.

Perfect akustycznie
27 kwietnia 2018 roku, godz. 20.00
Klub Stodoła w Warszawie

Dodaj komentarz