JMSN wystąpi w Warszawie

30 stycznia odbyła się premiera nowej piosenki JMSNa – dobrze znanego już muzyka z Detroit, który również i przy nowym projekcie sam tworzy każdy element kolejnych utworów – od pisania tekstów i kompozycji, przez nagrania i aranżacje po miks i produkcję. JMSN wystąpi 11 marca w Warszawie (Grizzly Gin Bar) w ramach World Wide Warsaw Festival.

JMSN, fot. Sebastian Maldonado (źródło: materiały prasowe)

JMSN, fot. Sebastian Maldonado (źródło: materiały prasowe)

So Badly to pierwszy singiel artysty w nowym roku – JMSN jak zawsze zawarł w nim całego siebie, co wyraźnie da się odczuć, dając się ponieść buchającym emocjonalną parą dźwiękom w stylu soulful, okraszonym charakterystycznym falsetowym wokalem, oddającym pełne zaangażowanie i niezmienną pasję piosenkarza, który ponownie nie może oprzeć się sile i magii miłości.

Sława urodzonego w Detroit JMSNa szybko rozprzestrzeniła się na cały świat, czyniąc go jednym z najbardziej pożądanych muzyków i producentów. JMSN zbudował reputację na bazie nietuzinkowych i niezapomnianych występów na żywo oraz niespotykanej dotąd barwie swojej twórczości, opartej o nuty komponowane w jego osobliwym stylu, balansującym pomiędzy R&B i soule.

JMSN
Premiera: 30 stycznia 2018 roku
Koncert: 11 marca 2018 roku
Klub Grizzly Gin Bar w Warszawie
Loco Motion Agency

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR