• 2018-01-31

We Got Love czyli The Kelly Family w Polsce!

The Kelly Family po 20 latach znowu w Polsce! Najbardziej rozpoznawalna muzyczna rodzina powróciła! W marcu tego roku nie tylko wydali album We got love, ale także ogłosili wielką trasę koncertową po Europie w 2018 r.

The Kelly Family w trasie We Got Love (źródło: materiały prasowe organizatora)

The Kelly Family w trasie We Got Love (źródło: materiały prasowe organizatora)

To właśnie na przyszły rok przypadnie 45-lecie The Kelly Family. Zanim jednak zespół zawita nad Wisłę, poznajmy kilka najważniejszych faktów z ich życia. W latach 90. nie było osoby, która nie znałaby chociaż jednej piosenki The Kelly Family – to właśnie wtedy ta muzyczna rodzina osiągnęła największy sukces, na który czekała ponad 20 lat. Z grania na ulicy przeniosła się na sale koncertowe, żeby później wypełniać największe stadiony świata. Rekord padł podczas koncertu w Wiedniu, gdzie wystąpili przed 250 tysiącami fanów! Przez ponad 40 lat kariery sprzedali 20 milionów płyt. Jednak zanim osiągnęli ogromny sukces, ich droga była pełna wzlotów, upadków i rozstań.

The Kelly Family w trasie We Got Love (źródło: materiały prasowe organizatora)

The Kelly Family w trasie We Got Love (źródło: materiały prasowe organizatora)

Powrót rodziny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem – na pierwszy ogłoszony koncert w Dortmundzie, bilety zniknęły w trakcie osiemnastu minut! Na całej trasie zespół odwiedzi dwadzieścia największych europejskich miast. W Polsce wystąpią 6.04 w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot, 7.04 w Atlas Arena Łódź i 8.04 w Tauron Arena Kraków.

Świeżo wydany teledysk do piosenki Why Why Why powstał w trakcie koncertu w Dortmundzie i jest najlepszą wizytówką tego, czego fani mogą się spodziewać podczas wiosennych występów.

Album We Got Love prezentuje dokładnie to, czego mogą się spodziewać miłośnicy legendarnej formacji podczas koncertów. Jest to muzyczna podróż przez 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii zamienia swoje występy w ekstremalnie przeżycie. Sprzedaż ich albumów biła rekordy, zdobyli kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Odnieśli sukces na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach.

We Got Love, trasa koncertowa The Kelly Family
6,7,8 kwietnia 2018 roku
Ergo Arena Gdańsk, Atlas Arena Łódź, Tauron Arena Kraków

Dodaj komentarz