Niewolnik. O śpiączce z nadzieją

Niewielkich rozmiarów, ale potężna w swym przekazie książka, która zmienia spojrzenie na życie. Niewolnik Ananda Dilvara, o odczuciach człowieka leżącego w śpiączce, dostępny jest już także w Polsce.

„Niewolnik” – okładka (źródło: materiały prasowe wydawnictwa)

„Niewolnik” – okładka (źródło: materiały prasowe wydawnictwa)

Uwięziony w sparaliżowanym ciele mężczyzna nie jest w stanie komunikować się z nikim ze swojego otoczenia. Przykuty do łóżka szpitalnego i odcięty od rodziny i przyjaciół, zaczyna zastanawiać się nad sensem swojego życia. Ta emocjonalna podróż prowadzi go do odkrycia prawdy o sobie i celu własnej egzystencji.

Autor książki Anand Dilvar dzieli się z czytelnikami tym głębokim zrozumieniem ponadczasowej prawdy o życiu i proponuje, byśmy przemyśleli najważniejsze kwestie: Czy jesteśmy bardziej obserwatorami czy aktywnymi uczestnikami naszego życia? Czy jest możliwe, że rany z przeszłości się zabliźnią, a my zdołamy wybaczyć? Jak możemy uwolnić się z więzów, którymi sami się skrępowaliśmy?

Niewolnik – choć miejscami wstrząsający, to podnoszący na duchu i cudownie budujący – dostarczy odpowiedzi na pytania o wieczność, cel życia na ziemi oraz wzbudzi chęć zastanowienia się nad tym, czy obraliśmy dobry kierunek swojej egzystencji.

Większość osób wpada w głupią pułapkę posiadania. Jedni gromadzą bogactwo i majątek, inni wiedzę i tytuły. Wszyscy natomiast obawiają się biedy, tego, co inni ludzie o nich powiedzą albo poczucia bycia osobą bezwartościową. Nie zdają sobie sprawy, że wartości nie dodaje im to, co posiadają, ale to, kim są. W końcu zrozumiałem, że nasze życie jest jedyną okazją, by być sobą. – Anand Dílvar

Anand Dílvar – z jego fascynacji technikami rozwoju osobistego zrodziła się chęć odwiedzenia ponad osiemnastu krajów, by porozmawiać z przywódcami duchowymi różnych społeczności. Jest on założycielem centrum poszukiwania wizji (Vision Quest Center) w Valle de Bravo w Meksyku – ośrodka medytacji, w którym od 15 lat prowadzi wykłady i seminaria. Nauki Dílvara nie są powiązane z żadną religią ani tradycją. Swoje książki pisze dla każdego, z życzliwością i prostotą, w stylu wielkich mistrzów duchowości.

Anand Dílvar Niewolnik
Premiera: styczeń 2018 roku
Wydawnictwo Samsara

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR