• 2018-01-25

Emeli Sandé w krakowskim ICE

Koncert Emeli Sandé 22 lutego 2018 roku w ICE Kraków Congress Centre będzie pierwszym wydarzeniem, jakie agencja Prestige MJM zorganizuje w tym miejscu. Publiczność będzie mogła usłyszeć takie utwory jak Read all about it czy Next to me!

Emeli Sandé (źródło: materiały prasowe organizatora)

Emeli Sandé (źródło: materiały prasowe organizatora)

Świetne parametry akustyczne i widownia okalająca scenę Sali Audytoryjnej ICE Kraków Congress Centre, w której wystąpi Emeli Sandé, sprawią, że fani artystki zapamiętają jej koncert na długo! Brytyjska wokalistka roku 2017 zaśpiewa po raz pierwszy w Polsce już za około miesiąc!

Koncert wokalistki odbędzie się w prestiżowym ICE Kraków Congress Centre. Brytyjska wokalistka 2017 roku wystąpi w największej z sal dostępnych w ICE – Audytoryjnej. Została ona zaprojektowana w taki sposób, by móc przyjmować różne typy wydarzeń – zarówno te związane z przemysłem spotkań, jak kongresy i konferencje, jak również z koncertami największych gwiazd. Od otwarcia obiektu w październiku 2014 roku na scenie tej właśnie sali występowali m.in.: Dianne Reeves, Max Richter, Kraftwerk, Brodka, Diana Damrau, Nigel Kennedy, czy Chris Botti, a to tylko kilkoro artystów, którzy gościli w ICE Kraków.

Projekt akustyczny Sali Audytoryjnej pozwala nam dostosowywać parametry akustyczne w zależności od tego, czy grana jest muzyka klasyczna, czy rozrywkowa, ilu muzyków znajduje się na scenie, a także od ich rozmieszczenia – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem ICE Kraków Congress Centre. – Nadchodzący koncert Emeli Sandé na pewno przyciągnie do ICE Kraków jej fanów z całej Polski. Jestem tego pewna! Co więcej, już teraz wiem, że będą się świetnie bawić, a warunki, które im zaoferujemy sprawią, że to wydarzenie zapamiętają na długie lata – zapewnia Izabela Helbin.


Koncert Emeli Sandé
22 lutego 2018 roku, godz. 19.00
Centrum Kongresowe ICE w Krakowie

Dodaj komentarz