• 2018-01-25

Adi Nowak, Chonabibe i Rosalie w Sercu

Po udanych koncertach Bitaminy, KAMP!, Pauliny Przybysz, Goorala czy zespołów Wolnego Serca, managerowanie artystyczni nie zwolnili tempa i swoim klubowiczom postanowili zapewnić jeszcze więcej muzycznych niespodzianek.

Chonabibe Familia, Adi Nowak, Rosalie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Chonabibe Familia, Adi Nowak, Rosalie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Styczeń zakończy i jednoczenie rozpocznie sercowy sezon koncertowy jeden z najlepiej vibe’ujących składów w kraju. Chonabibe Familia rusza w trasę, a to oznacza, że 27 stycznia wszyscy spotkają się na wspólnych jammin i pośpiewają do rana. Zainspirowani hip hopem, nowoczesną elektroniką czy soulowymi wokalizami tworzą trudny do sklasyfikowania, a jednak bardzo wyrazisty styl oparty na żywych instrumentach czy wzbogacony samplami, syntezatorami czy beat-box’em.

W lutym w Sercu wystąpią:

Adi Nowak

Czyli nietypowy raper z Poznania umiejętnie poruszając się po typowych ludzkich sprawach i damsko-męskich relacjach. Jego debiutancka epka Nienajprawdziwsze znienacka za trzęsła krajową sceną, w krótkim czasie wygenerowała miliony odtworzeń i zwróciła uwagę szerokiej gamy słuchaczy, mediów muzycznych, stacji radiowych czy legendarnej wytwórni Asfalt Records.

Rosalie

Połączenie RnB, klasycznego hip-hopu i elektroniki. Kiedy debiutowała EP’ką Enuff miała już na koncie występy na Openerze i Spring Break. Szybko zainteresowała się nią więc wytwórnia Alkopoligamia.com i to pod jej skrzydłami w kwietniu epka ukazała się fizycznie, a chwilę wcześniej premierę miał pierwszy klip do piosenki Pozwol, który do tej pory osiągnął pół miliona wyświetleń.

19 stycznia ukazał się jej pierwszy album długogrający Flashback, a premierowo w Krakowie zaprezentuje go w przestrzeniach Serca 23 lutego.

Chonabibe Familia, Adi Nowak, Rosalie
27 stycznia, 10 i 23 lutego 2018 roku
Klub Serce w Krakowie

Dodaj komentarz