Czy ktoś nas tu kojarzy? Z Karakterem w Gdańsku

Od 19 do 21 stycznia w Sztuce Wyboru będzie miało miejsce wydarzenie pt. Czy ktoś nas tu kojarzy. Gdański weekend z wydawnictwem Karakter.

(źródło: materiały prasowe organizatora)

(źródło: materiały prasowe organizatora)

19 stycznia o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie Myślę, czuję, protestuję! Solnit, Pleijel, Sontag, Woolf: o czym nam mówią?, w którym udział wezmą Barbara Kijewska (polityczka, naukowczyni na Wydziale Nauk Społecznych UG, związana z Trójmiejską Akcją Kobiet), Ewa Baniecka (dr nauk humanistycznych, literaturoznawczyni, redaktorka, pisarka) oraz Elżbieta Rutkowska (kierowniczka trójmiejskiej świetlicy Krytyki Politycznej).

20 stycznia o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie Nie ma riba, nie ma sens z Marcinem Wichą, projektantem grafikiem, autorem książek Jak przestałem kochać design (2015) oraz nominowanych do Paszportu „Polityki” Rzeczy, których nie wyrzuciłem (2017). Spotkanie poprowadzi Dorota Karaś z „Gazety Wyborczej”.

Na zakończenie weekendu, 21 stycznia o godzinie 12.00 wykład pt. O jezu, jaka brzydka wygłosi Przemek Dębowski, grafik i współzałożyciel Karakteru, o tym, jak powstają okładki książek i czy ich wygląd ma w ogóle jakieś znaczenie. Na spotkaniu goście dowiedzą się również, dlaczego nazwa wydawnictwa ma gdańskie korzenie.

W trakcie Gdańskiego weekendu z wydawnictwem Karakter będzie można z rabatem nabyć książki wydawnictwa – zarówno te starsze, jak i te najnowsze.

Czy ktoś nas tu kojarzy. Weekend z wydawnictwem Karakter
Od 19 do 21 stycznia 2018 roku
Sztuka Wyboru, Gdańsk

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR