• 2018-01-18

Najlepsze polskie 30-minutówki

Od 26 stycznia w kinach będzie obejrzeć najlepsze polskie filmy krótkometrażowe, pokazywane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych. Po raz pierwszy znjdą się one w repertuarach kin. Najpiękniejsze fajerwerki ever (reż. Aleksandra Terpińska), 60 kilo niczego (reż. Piotr Domalewski) i Amerykański sen (reż. Marek Skrzecz) pokazywane będą w ramach I zestawu cyklu Najlepsze polskie 30′!

„Najpiękniejsze fajerwerki ever” reż. Aleksandra Terpińska (źródło: materiały prasowe M2 Films)

„Najpiękniejsze fajerwerki ever” reż. Aleksandra Terpińska (źródło: materiały prasowe M2 Films)

Co można zrobić w 30 minut? Przeczytać gazetę, zrobić zakupy, ugotować obiad, przebiec 5 km. Czasem 30 minut wystarczy, by opowiedzieć niesamowitą historię, która zostanie z tobą na zawsze! Najlepsze polskie filmy krótkometrażowe, pokazywane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, po raz pierwszy w repertuarach kin!

Przed widzami trzy świetne „trzydziestki”: objawienie tegorocznego festiwalu Cannes, młoda i piekielnie utalentowana Aleksandra Terpińska i jej Najpiękniejsze fajerwerki ever, rewelacyjny Grzegorz Damięcki w 60 kilo niczego Piotra Domalewskiego, reżysera najlepszego polskiego filmu 2017 roku, Cichej nocy oraz Amerykański sen, który pokochali widzowie Warszawskiego Festiwalu Filmowego, wyróżniając go Nagrodą Publiczności.

M2 Films zaprasza na wyjątkową podróż z najlepszymi polskimi filmami krótkometrażowymi.

Najlepsze polskie 30′
Najpiękniejsze fajerwerki ever
, reż. Aleksandra Terpińska
60 kilo niczego, reż. Piotr Domalewski
Amerykański sen, reż. Marek Skrzecz
Pokazy: od 26 stycznia 2018 roku
M2 Films

Dodaj komentarz