• 2018-01-16

Marlon Williams wystąpi na Off Festival

16 lutego ukaże się drugi, wyczekiwany album Marlona Williamsa, Make Way For Love. Po singlu Nobody Gets What They Want Anymore nagranym wspólnie z Aldous Harding, wokalista prezentuje utwór What’s Chasing You. Marlon Williams wystąpi w tym roku na OFF Festivalu w Katowicach.

Marlon Williams (źródło: materiały prasowe)

Marlon Williams (źródło: materiały prasowe)

„To bardzo szczere pytanie, to jedyna rzecz, którą naprawdę chcę wiedzieć o drugim człowieku. Jak w przypadku wszystkich dobrych pytań, odpowiedź i na to jest dziecinnie prosta. Chcemy poznać obawy tych, których kochamy i jeśli nie rozwiać te obawy, to przynajmniej zrozumieć i porównać do swoich. Nie jestem przekonany, że całkowite zrozumienie niedoli innego człowieka zapewni komukolwiek szczęście, ale po prostu jestem wścibski” – tłumaczy Marlon Williams.
Na swoim drugim albumie zatytułowanym Make Way For Love Marlon Williams eksploruje nową dla siebie przestrzeń muzyczną, odchodząc od stylu country, w którym mocno osadzony był jego debiutancki krążek. Na wydawnictwo złoży się 11 utworów. Płytę nagrywał pod okiem Noah Georgesona (tego samego, który produkował Clashes Brodki) i ze swoim zespołem The Yarra Benders w Kalifornii i rodzinnym Lyttelton w Nowej Zelandii. Materiał z płyty Make Way For Love Marlon Williams zaprezentuje w tym roku w Polsce podczas katowickiego OFF Festivalu, który odbędzie się w Dolinie Trzech Stawów w dniach od 3 do 5 sierpnia.

Off Festival: Marlon Williams
Od 3 do 5 sierpnia 2018 roku
Dolina Trzech Stawów w Katowicach

Dodaj komentarz