• 2018-01-10

Nowy teledysk Dick4Dick

Zespół Dick4Dick opublikował klip do utworu More (feat.Woska). Utwór pochodzi z siódmego, wydanego w zeszłym roku albumu grupy, zatytułowanego Dick4Dick is a Woo!Man.

Dick4Dick, „More (feat.Woska)” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Dick4Dick, „More (feat.Woska)” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Dick4Dick tak opisują swój nowy, wyreżyserowany przez Julię Rogowską klip:

13 lat, tyle ma Lena, która śpiewa More. To dziwny wiek zawieszenia między dorosłością, a byciem dzieckiem. Obraz do More to manifest, metafora aspiracji do dorosłości i jednocześnie historia o utracie dziecięcej niewinności. W ciągu jednego dnia bohaterka, ogląda siebie – dojrzałą, pewną siebie, robiącą wszystko na co ma ochotę.

Według członków zespołu, nowy album jest kwintesencją Dick4Dick. Muzycy znów są o krok do przodu i znów przecierają nowe szlaki: jest przebojowo, ale i przekornie. Tytuł płyty nie jest przypadkowy: po raz pierwszy na płycie D4D są obecne żeńskie wokale i to we wszystkich utworach. W nagraniach gościnnie pojawiły się: Natalia Nykiel, Justyna Chowaniak, Julita Zielińska, Marsija, Ania Ołdak, Woska i Halszka Sokolnicka. Dick4Dick kontynuuje swoją podróż po futurystycznych, syntetycznych światach i nie zamierzają zwolnić swojej rozpędzonej machiny.

Dick4Dick, More (feat.Woska)
Premiera: 5 stycznia 2018 roku
Mystic Production

Dodaj komentarz