Biblia Audio dostępna w całości

23 godziny Nowego Testamentu i 90 godzin Starego Testamentu składają się na największy audiobook w Europie, w którego tworzenie włączyli się czołowi polscy aktorzy. Możemy już w całości wysłuchać skończonego nagrania i to nie tylko online. Apokalipsa dostępna jest na płytach winylowych, a całość Biblii Audio na pendrive’ach i płytach CD.

„Biblii Audio” (źródło: materiały prasowe)

„Biblia Audio” (źródło: materiały prasowe)

Dotychczas Nowy Testament pobrano i odsłuchano ponad 3 miliony razy. Teraz Biblia Audio dostępna jest już w całości, a 2 lata pracy zwieńczyło nagranie 113-godzinnego imponującego słuchowiska. W realizacji wzięli udział polscy aktorzy i muzycy, amatorzy i duchowni, łącznie nagrano ponad 10 000 głosów.

Twórcy zadbali nie tylko o doskonałe przygotowanie dźwiękowe, ale i o formę, w jakiej można zachować ten pomnik polskiej kultury. Apokalipsy według św. Jana wysłuchamy na winylu, a Nowy i Stary Testament dostępny jest na płytach CD oraz na pendrive’ach.

Apokalipsa według św. Jana to w pełni udźwiękowiona opowieść zanurzona w specjalnie skomponowanej muzyce symfonicznej autorstwa Adama Walickiego, która dostępna jest na dwóch płytach winylowych (91 minut). W rolach głównych wystąpili: Wojciech Malajkat, Jerzy Trela i Adam Woronowicz.

Stary Testament dostępny jest na 9 płytach (90 godzin), zaś Nowy Testament na 3 płytach. Zarówno Stary, jak i Nowy Testament dostępne są na pendrive’ach. Tła dźwiękowe do Biblii Audio, nagrania świątyń, ludzi, miast, ulic, pustyni rejestrowano w Izraelu.

Biblia Audio
21 grudnia 2017 roku
Osorno

Dodaj komentarz