Książki fotograficzne na TIFF // Papiery

Od 19 do 21 grudnia we Wrocławiu odbywać się będzie wydarzenie TIFF // Papiery poświęcone książkom fotograficznym, stanowiącym jedno z najważniejszych zjawisk współczesnej fotografii. W ramach wydarzenia odbędą się spotkania autorskie z finalistami trzech konkursów na książki fotograficzne.

TIFF // Papiery (źródło: materiały prasowe organizatora)

TIFF // Papiery (źródło: materiały prasowe organizatora)

Gośćmi będą: Małgorzata Stankiewicz, autorka Cry of an echo (Unseen Dummy Award 2017), Anną Shpakovą reprezentującą projekt Grozny: Nine Cities (Luma Rencontres Dummy Book Award Arles 2017) oraz Michał Łuczak i Filip Springer, twórcami 11:41 (Fotograficzna Publikacja Roku 2017 podczas Fotofestiwalu w Łodzi).

Program spotkań autorskich uzupełnią warsztaty z tworzenia zinów fotograficznych realizowanych we współpracy z Oficyną Peryferie przeznaczone dla osób zainteresowanych projektowaniem książek, miłośników książek artystycznych i zinów, studentów szkół artystycznych oraz wszystkich tych, których interesuje proces powstawania książki od A do Z i nieprzemysłowe formy druku. Celem warsztatów jest edukacja w zakresie niskonakładowych form druku oraz dzielenie się wiedzą.

Program drugiego dnia rozpocznie się o godzinie prezentacją efektów warsztatów Jak zrobić zina?, po którym obędzie się spotkanie z Małgorzatą Stankiewicz.

Podczas Kolacji z książkami fotograficznymi przy stole zasiądą miłośnicy książek fotograficznych oraz ich autorzy, by dzielić się swoimi publikacjami, makietami i projektami.To spotkanie networkingowe ma charakter współdzielony, co oznacza, że jego uczestnicy sami przygotowują i przynoszą potrawy.

W programie trzeciego dnia przewidziano Spotkania z Michałem Łuczakiem i Filipem Springerem oraz Anną Shpakovą.

Wszystkie wydarzenia odbywają się w przestrzeni TIFF Center przy ul. Ruska 46a/9 we Wrocławiu. Szczegółowy program dostępny jest w wydarzeniu na Facebooku oraz stronach organizatorów.

TIFF // Papiery
Od 19 do 21 grudnia 2017 roku
TIFF Center we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR