Przegląd portfolio z Tomkiem Sikorą

16 grudnia Sklep Bez Nazwy z myślą o wszystkich entuzjastach fotografii organizuje przegląd portfolio pod okiem znanego fotografa Tomka Sikory.

Fot. Tomek Sikora (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fot. Tomek Sikora (źródło: materiały prasowe organizatora)

Przegląd teczki to ważne wydarzenie w karierze każdego fotografa, zarówno doświadczonego jak i początkującego. Wszyscy bowiem – bez względu na wiek i umiejętności – chcą stale podnosić kwalifikacje i szkolić się pod okiem fachowców w swojej dziedzinie. Właśnie temu sprzyjać będzie kolejny event fotograficzny, tym razem z udziałem Tomka Sikory, który organizuje zespół Wonder Photo Shop. Już w najbliższą sobotę mistrz obiektywu przyjrzy się pracom uczestników spotkania. Ponadto wzbogaci ich wiedzę opowiadając o swoich wybranych projektach fotograficznych.

Wonder Photo Shop to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. W funkcjonującym od niespełna trzech tygodni concept store odbyła się już Wystawa Podróżnicza Jacka Boneckiego, sesja portretowa z Szymonem Szcześniakiem oraz warsztaty scrapbookingowe. Spotkanie z Tomkiem Sikorą to kolejne wydarzenie w stylu #Wonder, którego ideą jest doświadczanie fotografii w różnych formach. Wonder Photo Shop to nie tylko kreatywny concept store, ale też przestrzeń dedykowana eventom kulturalnym.

Przegląd portfolio z Tomkiem Sikorą
16 grudnia 2017 roku, od godz. 11.00
Sklep Bez Nazwy w Warszawie

Dodaj komentarz