• 2017-12-13

Wojciech Mierowski o Nowym Dizajnie i przyszłości

14 grudnia odbędzie się All You Need is… New Design, drugie wydarzenie organizowane przez Instytut Dizajnu w Kielcach w ramach projektu Forum Dobrych Praktyk.

„All You Need is… New Design” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„All You Need is… New Design” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Tym razem spotkanie odbędzie się w przestrzeni Galerii Głównej, a mentorem będzie ponownie Wojciech Mierowski – dyrektor kreatywny BNA – Brand New Attitude, agencji odpowiedzialnej za najnowszy branding takich marek jak: EB, Tyskie, Żubr, Żabka, mBank, Onet, O2 czy Wirtualna Polska. Wojciech Mierowski doskonale jest już znany uczestnikom poprzedniego wykładu w Instytucie Dizajnu pt. Branding?.

Co będzie tematem wykładu? Wojciech Mierowski w kilku zdaniach opisuje to w następujący sposób:

Jaka jest dzisiaj faktyczna funkcja, rola dizajnera, dlaczego „stary” dizajn jest martwy, a nowy rośnie w siłę pod warunkiem, że wiemy o co chodzi, New Design & New Designers. O pracy naprawdę zespołowej i dlaczego jest i more fun, i more effective. O powstawaniu idei, rozwiązań, akcie twórczym i rzeczywistym design thinking, i co ważniejsze, o design doing. O tym, że dzisiaj, jutro dizajner jest przede wszystkim reżyserem i scenarzystą. O why, how, what Simona Sineka i jakie ma to znaczenie dla dizajnu. Jak wygląda porządny proces projektowania i… dlaczego to bullshit, czyli The Noprocess Process. Jednym zdaniem, dlaczego do Nowego Dizajnu i Nowych Dizajnerów będzie należała przyszłość.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje rejestracja.

All You Need is… New Design
14 grudnia 2017 roku na godzinie 18.00
Instytutu Dizajnu w Kielcach

Dodaj komentarz