• 2017-12-11

Design thinking z Bartkiem Musiołem

12 grudnia w poznańskim Idea Hub w Poznaniu, podczas spotkania networkingowego, uczestnicy wezmą udział w procesie projektowania metodą 4D i stworzą swój własny produkt oparty o podstawy design thinking. Bartek Musioł, brand consultant opowie o rosnącym znaczeniu design thinking w tworzeniu usług oraz produktów.

Bartek Musioł (źródło: materiały prasowe organizatora)

Bartek Musioł (źródło: materiały prasowe organizatora)

Rosnące wymagania konsumentów wymuszają na producentach stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań dla swojego biznesu. Jedną z metod ułatwiających te poszukiwania jest design thinking, czyli potęga myślenia projektowego, która pozwala spojrzeć na idee z zupełnie nowej perspektywy.

Myślenie projektowe, czyli design thinking u podstaw swojej idei stawia odbiorcę. To zbiór narzędzi i różnych metod pracy, mających na celu przybliżenie się do potrzeb klienta i tworzenie innowacyjnych rozwiązań opartych o twórcze myślenie. Choć ta metoda powstała w USA już w latach 60., to dziś widać jej największą ekspansję. O tym, dlaczego design thinking jest potęgą kreatywnego myślenia i w jaki sposób wykorzystywać tę metodę do tworzenia usług i produktów, opowie Bartek Musioł.

Bartek Musioł na co dzień obejmuje stanowisko brand consultant w startupie Bee Talents – firmie rekrutacyjnej, specjalizującej się w poszukiwaniu informatyków. W swojej pracy skupia się na employer brandingu oraz na pomocy klientom w odkrywaniu zakamarków online marketingu. Wśród swoich osiągnięć zawodowych wymienia przyczynienie się do sukcesu na rynku szkoleń marki Rocket Hive obsługującej HR-ową część branży informatycznej. W przeszłości pracował na takich stanowiskach, jak project manager czy junior marketing specialist. Korzystając z praktyki zawodowej, Bartek Musioł przedstawi swoje doświadczenia, w których kreatywność odgrywała kluczową rolę. Uczestnicy spotkania poznają narzędzia, które pozwolą im jeszcze lepiej trafić w potrzeby i oczekiwania klientów, a także wezmą udział w procesie projektowania metodą 4D i stworzą swój własny produkt oparty o podstawy design thinking. Dowiedzą się również dlaczego metoda ta stała się podstawą do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Pomyśl, zaprojektuj i stwórz innowacje!
12 grudnia o godzinie 18:00
Idea Hub w Poznaniu

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR