• 2017-12-09

Kortez w warszawskiej Stodole

5 oraz 6 kwietnia w Klubie Stodoła wystąpi Kortez! Podczas dwóch koncertów w Warszawie wykonawca mający na swoim koncie jeden z najbardziej spektakularnych debiutów na polskim rynku muzycznym zaprezentuje materiał z najnowszego albumu Mój Dom, który błyskawicznie osiągnął status Złotej Płyty.

Kortez w klubie Stodoła (źródło: materiały prasowe organizatora)

Kortez w klubie Stodoła (źródło: materiały prasowe organizatora)

Po ogromnym sukcesie w pełni wyprzedanej jesiennej trasy koncertowej, w trakcie której Kortez wraz z zespołem zagrał w ponad 30 miastach, artysta ponownie rusza w trasę! Obdarzony wyjątkową barwą głosu wokalista tym razem promował będzie materiał z najnowszej płyty Mój dom, która swoją premierę miała w listopadzie 2017. Promujący wydawnictwo singiel Dobry moment dotarł na szczyt Listy Przebojów, między innymi radiowej Trójki, a na YouTube przekroczył już 3 mln. odsłon.

W ramach zaplanowanej trasy koncertowej Kortez dwukrotnie wystąpi w warszawskiej Stodole. Pierwszy z koncertów (miejsca siedzące) odbędzie się 5 kwietnia, a drugi (miejsca stojące) dzień później. Wybrane recenzje albumu Mój dom:

Czegoś podobnego dawno u nas nie było – Mirosław Pęczak (Polityka)

Mój dom to zdecydowanie jedna z najlepszych płyt tego roku – Artur Wojtczak (Music Is)

Czegokolwiek oczekiwaliście po drugiej płycie artysty z jednym z najbardziej spektakularnych debiutów polskiej muzyki, macie to, tylko bardziej – Kaśka Paluch (Onet.pl)

Kortez z zespołem
5,6 kwietnia 2018 roku
Klub Stodoła w Warszawie

Dodaj komentarz