Out Cry – taneczne widowisko we Wrocławiu

Out Cry – poruszająca taneczna opowieść o niebezpieczeństwach współczesnego świata i marzeniach o lepszej przyszłości pojawi się na deskach Impartu już 8 grudnia. Pokaz spektaklu jest kolejną odsłoną I’m part of – nowego cyklu Biura Wrocław 2016, w którym prezentowane są najciekawsze niezależne działania kulturalne.

„Out Cry” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Out Cry” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Absolwenci Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu postanowili przyjrzeć się pędzącemu postępowi cywilizacji, który warunkuje rzeczywistość i narzuca jej morderczy wyścig. Poprzez taniec wyrażają swój młodzieńczy bunt, ale też marzenie na temat świata, w którym nie ma miejsca na ciągłą rywalizację i brak poczucia bezpieczeństwa. Out Cry nie jest deklaracją. Nie jest oświadczeniem ani lekcją. Istnieje w ciałach młodych artystów, stając się ich małym protestem. Nie zmieni świata, ale może wzbudzi w widzach silne emocje. Może to po prostu wołanie o normalność?

Realizatorzy:

Choreografia: Edan Gorlicki
Muzyka: Amos Ben Tal
Światła: Jan Fedinger

Występują: Amanda Barnaś, Kamil Baryła, Tobiasz Berg, Krystyna Dębicka, Mateusz Flis, Dorota Furmaniuk, Natalia Handzlik, Anna Kądziołka, Jakub Kruczek, Sandra Kula, Tomasz Lis, Grzegorz Łabuda, Filip Meyer-Luters, Agnieszka Michalik, Andrzej Michalski, Krzysztof Mikołajczyk, Anna Mikuła, Dariusz Nowak, Kamil Pilarski, Mikołaj Prynkiewicz, Alicja Różańska, Roman Słomka, Ewelina Ściana, Paweł Urbanowicz.

Out Cry
Premiera: 8 grudnia 2017 roku, godz. 20.00
Impart, Wrocław, ul. Mazowiecka 17

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR