Out Cry – taneczne widowisko we Wrocławiu

Out Cry – poruszająca taneczna opowieść o niebezpieczeństwach współczesnego świata i marzeniach o lepszej przyszłości pojawi się na deskach Impartu już 8 grudnia. Pokaz spektaklu jest kolejną odsłoną I’m part of – nowego cyklu Biura Wrocław 2016, w którym prezentowane są najciekawsze niezależne działania kulturalne.

„Out Cry” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Out Cry” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Absolwenci Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu postanowili przyjrzeć się pędzącemu postępowi cywilizacji, który warunkuje rzeczywistość i narzuca jej morderczy wyścig. Poprzez taniec wyrażają swój młodzieńczy bunt, ale też marzenie na temat świata, w którym nie ma miejsca na ciągłą rywalizację i brak poczucia bezpieczeństwa. Out Cry nie jest deklaracją. Nie jest oświadczeniem ani lekcją. Istnieje w ciałach młodych artystów, stając się ich małym protestem. Nie zmieni świata, ale może wzbudzi w widzach silne emocje. Może to po prostu wołanie o normalność?

Realizatorzy:

Choreografia: Edan Gorlicki
Muzyka: Amos Ben Tal
Światła: Jan Fedinger

Występują: Amanda Barnaś, Kamil Baryła, Tobiasz Berg, Krystyna Dębicka, Mateusz Flis, Dorota Furmaniuk, Natalia Handzlik, Anna Kądziołka, Jakub Kruczek, Sandra Kula, Tomasz Lis, Grzegorz Łabuda, Filip Meyer-Luters, Agnieszka Michalik, Andrzej Michalski, Krzysztof Mikołajczyk, Anna Mikuła, Dariusz Nowak, Kamil Pilarski, Mikołaj Prynkiewicz, Alicja Różańska, Roman Słomka, Ewelina Ściana, Paweł Urbanowicz.

Out Cry
Premiera: 8 grudnia 2017 roku, godz. 20.00
Impart, Wrocław, ul. Mazowiecka 17

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR