• 2017-12-07

Architektoniczna Chmura

Galeria Architektury GAGA oraz Ingarden & Ewý Architekci zapraszają na wernisaż wystawy Architektoniczna Chmura, który odbędzie się 8 grudnia w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie.

„Architektoniczna Chmura” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Architektoniczna Chmura” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wystawa Architektoniczna Chmura Ingarden & Ewý przedstawia wybór projektów, które zatrzymały się na etapie koncepcyjnym, z różnych przyczyn dotąd nie zrealizowanych – dla niektórych stan zawieszenia w chmurze jest stanem przejściowym, dla innych pozostanie docelowym.

Są to szkice koncepcyjne, prace konkursowe, eksperymenty. Dla architekta są często zapisem najciekawszych momentów twórczej pracy. Wśród wystawionych projektów zobaczyć możemy: Dom Horyzontalny w Chinach, Ambasadę RP w Berlinie, Muzeum Kolejnictwa i Techniki w Warszawie, Salę koncertową w Kownie na Litwie, Muzeum Historii Polski w Warszawie.

Wystawę Architektoniczna Chmura będzie można oglądać od 9 grudnia 2017 roku do 14 stycznia 2018 roku w Galerii Architektury GAGA w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie przy ul. Rajskiej 12 (wejście od ul. Szujskiego). Galeria otwarta jest od wtorku do piątku w godzinach od 11.00 do 19.00 oraz w soboty i niedziele od godziny 10.00 do17.00.

Architektoniczna Chmura
Od 9 grudnia 2017 roku do 14 stycznia 2018 roku
Wernisaż: 8 grudnia 2017 roku o godzinie 19.00
Galeria Architektury GAGA
Małopolski Ogród Sztuki w Krakowie

Dodaj komentarz