16 grudnia będzie miała miejsce kolejna już odsłona #PROday w budynku Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy w Warszawie. To trzecia edycja wydarzenia poświęconego branży wnętrzarskiej.

#PROday (źródło: materiały prasowe)

#PROday (źródło: materiały prasowe)

Po wcześniejszym sukcesie nietuzinkowych prezentacji w formie tymczasowych showroomów, eksponujących wyselekcjonowany design, przyszedł czas na ogólnopolski projekt biznesowy dla branży.

To co nas wyróżnia to nowatorska formuła, wychodząca poza targowy schemat – wyjaśnia Łukasz Misiło, pomysłodawca i organizator.

Wydarzenia #PROday to cykliczne spotkania dla przedstawicieli branży architektoniczno-wnętrzarskiej, którzy poszukują konkretnych i sprawdzonych partnerów do realizacji swoich projektów.

Jeżeli ktoś chce spróbować czegoś nowego, posiada wyjątkowe rozwiązania i poszukuje stałych odbiorców swoich produktów lub usług, pragnie nawiązać stałą współpracę z nowymi partnerami i szuka społeczności nastawionej na współpracę biznesową, to spotkanie #PROday jest pierwszym krokiem, który powinien zrobić.

#PROday to dopiero początek. Po cyklicznych spotkaniach biznesowych w całej Polsce, na koniec 2018 roku odbędzie się trzecia już edycja In Design Festival. Ich celem jest połączenie świeżego, autorskiego designu, sztuki i rozwiązań produktowych z biznesem, by wspaniale zaprojektowane przedmioty miały szansę zostać zastosowane w praktyce.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 16 grudnia 2017 roku pomiędzy godziną 12.00 a 16.00. W programie przewidziano spotkania z ciekawymi gośćmi oraz bogatą ofertę prelekcji.

Spotkanie otworzy Łukasz Misiło, designer, przedsiębiorca oraz twórca projektu #PROday.

O 12.30 Justyna Kopeć z Blue Brand, przedsiębiorca, autorka programu budowania i zarządzania zespołem w mikro, małych i średnich firmach oraz książki FIRMA MY. Mistrzowski Zespół, dzięki któremu wygrasz z konkurencją, opowie o ważnych aspekty w budowaniu marki osobistej.

Iwona E. Gałecka z Grupy Kreatywnej bdb+ o godzinie 13.00 pokaże, jak budowanie relacji może pomóc w osiąganiu konkretnych celi biznesowych.

Natępnie Kinga Konopko z Architekt Support, absolwentka ASP w Łodzi, która jako projektant wnętrz poznała ciemną stronę zawodu, podzieli się swoim doświadczeniem i wprowadzi uczestników w tajniki współpracy z architektem.

O 14.15 Agnieszka Gniotek, historyk i krytyk sztuki, wykładowca akademicki, kuratorka, związana z Galerią Xanatu wprowadzi gości w temat kolekcjonowania i inwestowania w dzieła sztuki sztuki współczesnej.

Nie zapomniano też o czworonożnych, pełzających i skrzydlatych przyjaciołach uczestników wydarzenia. O godzinie 15.00 Krystyna Łuczak-Surówka zaprezentuje gościom design dla zwierząt

Wydarzenie towarzyszy Targom Designu Wzory.

#PROday
16 grudnia 2017 roku
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy w Warszawie

Dodaj komentarz