• 2017-11-29

Public Service Broadcasting zagrają w Polskiej Kopalni

3 grudnia zespół Public Service Broadcasting zagra wyjątkowy koncert, który odbędzie się 320 metrów pod ziemią w Kopalni Guido w Zabrzu. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Koncert odbędzie się z okazji górniczego święta Barbórki oraz 10-tej rocznicy istnienia Kopalni Guido jako samodzielnej instytucji kultury Miasta Zabrze i województwa śląskiego.

Public Service Broadcasting (źródło:materiały prasowe organizatora)

Najnowsze wydawnictwo Public Service Broadcasting, zatytułowane Every Valley, ukazało się na początku lipca nakładem wytwórni Play It Again Sam. Nowy album zabiera słuchacza w podróż po kopalniach południowej Walii. Poprzednie płyty koncentrowały się wokół tematyki II Wojny Światowej oraz wyścigu kosmicznego. Every Valley przedstawia historię jednego przemysłu skupionego wokół jednego regionu, oddalonego od współczesnego świata. Te opowieści o buncie klasy robotniczej w tych burzliwych i niepokojących czasach nie mogą być bardziej aktualne.

„Nie mam żadnych związków z górnictwem ani tym konkretnym regionem, ale wciągnęła mnie historia. Być może romantyczny krajobraz dolin przyciągną mnie do południowej Walii. Nie zawsze da się wszystko wyjaśnić. Ten album jest nie tylko o górnictwie czy samej Walii. Jest to opowieść o porzuconych i zaniedbanych społecznościach” – mówi J. Willgoose, Esq.

Public Service Broadcasting
Koncert: 3 grudnia 2017 roku, godz.19.00
Kopalnia Guido w Zabrzu

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR