• 2017-11-21

Targi Rzeczy Ładnych już w grudniu!

Dziesiąta edycja Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się w dniach 2 i 3 grudnia w budynku Ethos przy placu Trzech Krzyży w Warszawie. Będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na jubileusz, ale także na padające kolejne rekordy. Podczas targów zaprezentuje się 185 marek i projektantów, w tym aż 50 debiutów. Do dyspozycji odwiedzających i wystawców po raz pierwszy oddano przestrzeń prawie 4 tysięcy metrów, rozlokowaną na dwóch poziomach.

Produkty Brevka na Targach Rzeczy Ładnych, fot. Brevka.com (źródło: materiały prasowe organizatora)

Produkty Brevka na Targach Rzeczy Ładnych, fot. Brevka.com (źródło: materiały prasowe organizatora)

Gdyby komuś było mało, w każdej chwili, w dzień i w nocy może sobie urządzić własne Targi Rzeczy Ładnych wchodząc na nowo powstałą internetową platformę zakupową Targów, gdzie znajduje się 2000 wyselekcjonowanych produktów od polskich producentów i projektantów.

Portal powstał jako naturalna konsekwencja organizowanego od kilku lat w Warszawie wydarzenia pod nazwą Targi Rzeczy Ładnych, które za każdym razem przyciąga tłumy odwiedzających. Od pierwszej edycji w 2013 roku było ich już ponad 60 000!

Kiedy 4 lata temu po raz pierwszy nieśmiało zaprosiliśmy Was na TRŁ, nie mieliśmy pojęcia, że będzie to przygoda naszego życia. Nie mogliśmy nawet marzyć, że poznamy setki tak zdolnych ludzi, że dziesiątki tysięcy polaków zaufają nam i co pół roku tak tłumnie stawią się w poszukiwaniu nowego designu (…). I wiecie co – nie zamierzamy się zatrzymać! – piszą organizatorzy.

Platforma internetowa Targów to miejsce, gdzie ładne rzeczy można kupić bez ograniczeń, 24 godziny na dobę, przez cały rok. To szeroki wybór polskich mebli, lamp, ceramiki, plakatów, tekstyliów, zabawek i innych przedmiotów do domu zaprojektowanych z myślą o użytkownikach ceniących sobie piękno. Tym, co wyróżnia platformę jest unikalność prezentowanych produktów, ponieważ większość z nich wytwarzana jest ręcznie, w limitowanych, krótkich seriach, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, niepowtarzalnych wzorów i nieograniczonej wyobraźni ich Twórców. Polski design już dawno nie miał się tak dobrze!

Targi Rzeczy Ładnych (źródło: materiały prasowe organizatora)

Targi Rzeczy Ładnych (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mówi się, że esencją każdego dobrze zaprojektowanego przedmiotu jest historia, która stoi za jego twórcą. (…) chcemy tę historię opowiedzieć – mówią organizatorzy Targów, Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

Najbliższa edycja odbędzie się w weekend 2 i 3 grudnia – na tyle wcześnie, by targowe zakupy nie pokrzyżowały przedświątecznych planów, a jednocześnie na tyle blisko Świąt, by na Targach zrobić już prezenty dla najbliższych.

10. Targi Rzeczy Ładnych
Targi: 2 i 3 grudnia w godzinach od 11.00 do 19.00
Ethos, Warszawa

Dodaj komentarz