• 2017-11-21

Dwa razy Happysad

Po dobrze przyjętej, najnowszej płycie Ciało Obce, oraz intensywnym okresie plenerowym, jeden z najczęściej koncertujących zespołów w naszym kraju, rusza ponownie w Polskę.

Happysad, fot. Przemek Bednarczyk (źródło: materiały prasowe)

Happysad, fot. Przemek Bednarczyk (źródło: materiały prasowe)

Happysad wystąpi 25 i 26 listopada w Krakowie i Katowicach, jak zawsze zabiorą ze sobą w trasę gości. W tej roli będzie można usłyszeć jako support poznański kwartet Terrific Sunday.

W tym roku mija 10 lat od wydania Nieprzygody, bardzo ważnej dla nas płyty, która według wielu dziennikarzy i fanów była naszym nowym początkiem. Nagrana w profesjonalnym studiu S4 pod okiem Leszka Kamińskiego, czyli osoby w tej branży najznamienitszej, sprawiła, że nazwę naszego zespołu po raz pierwszy mogliśmy przeczytać na szczycie zestawienia najchętniej kupowanych płyt. Ta trasa to oczywiście ukłon dla tego wydawnictwa. Kilka utworów z Nieprzygody na pewno znajdzie się w jesiennej setliście. To był rok 2007, a jesteśmy w 2017. Nie lubimy patrzeć w przeszłość, raczej żyjemy tym, co tu i teraz, dlatego ogrywać będziemy także utwory z płyty najnowszej, która premierę miała w lutym tego roku – mówią muzycy zespołu.

Happysad
Kraków, Klub Kwadrat: 25 listopada 2017 roku, godz. 19.00
Katowice, Mega Club: 26 listopada 2017 roku, godz. 19.00
Galicja Productions

Dodaj komentarz