• 2017-11-20

Musica and Amore trasa koncertowa

Charytatywna trasa koncertowa Musica&Amore obejmuje występy w trzech miastach w Polsce – Warszawie (9.12, Palladium), Lublinie (17.12), Krakowie (19.01) oraz finałową galę w Rzymie (18.02). Projekt charytatywny wspiera odbudowę Instytutu Muzycznego im. Nelio Biondiego w Camerino, który został zniszczony podczas zeszłorocznych trzęsień ziemi w centralnych Włoszech – to jedna z najważniejszych placówek i instytucji kulturalnych regionu, która zapewnia edukację najmodszym, podtrzymując rozwój regionu.

Musica&Amore, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Musica&Amore, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Musica and Amore to tegoroczna propozycja działań charytatywnych Fundacji Piccolo Angeli – ich koncert Kochaj AMAtrice z grudnia 2016 okazał się wielkim sukcesem i wyprzedał się w całości w przedsprzedaży. Mówiły o nim media krajowe i zagraniczne, wsparcia udzielili liczni blogerzy i duże instytucje kulturalne.

Koncert Musica&Amore to wielkie święto kultury włoskiej w Polsce – na scenie Teatru Palladium wystąpią najbardziej znani i cenieni artyści – Alberto Amati, Sergio Bettas, Franceso Chiarini, Luisa Cicirello, Martyna Kasprzyk-Peralta, Izabella Mytnik, Divianne Safo, Katarzyna Olga Smolińska oraz Jarek Wist, a także gość specjalny Anthony Peth.

Uroczysty koncert poprowadzą Lucia Pascale i Matteo Mazzucca.

Trasa Koncertowa Musica&Amore
19 grudnia 2017 roku
Teatr Palladium, Warszawa

Dodaj komentarz