• 2017-11-20

Dżungla z Danielem Radcliffe’em w roli głównej

Oparty na prawdziwych wydarzeniach thriller Dżungla, z Danielem Radcliffe’em w roli głównej, w kinach pojawi się od 22 grudnia. Gwiazda cyklu Harry Potter, Daniel Radcliffe, pokazuje nowe aktorskie oblicze w porażającym thrillerze o grupie turystów zagubionych w amazońskiej dżungli. Reżyserem obrazu jest Greg McLean, autor uznanych dreszczowców – Zabójca i Wolf Creek.

„Dżungla” Greg McLean (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Dżungla” Greg McLean (źródło: materiały prasowe organizatora)

W obsadzie produkcji, oprócz brytyjskiego laureata nagrody Teen Choice, występują, m.in. Thomas Kretschmann, Alex Russell i polski aktor – Jacek Koman (Moulin Rouge!, Prokurator). Oparty na prawdziwych wydarzeniach film powstał na podstawie wspomnień słynnego podróżnika-obieżyświata Yossiego Ghinsberga, zawartych w międzynarodowym książkowym bestsellerze Jungle. Wcześniej historia Ghinsberga została przedstawiona w programie O krok od śmierci, emitowanym na kanale Discovery. Kinowy obraz – Dżungla – to zapierająca w dech w piersiach wyprawa w sam środek amazońskiej głuszy. Filmowy survival dla widzów o wyjątkowo mocnych nerwach.

Grupa przyjaciół pod opieką przewodnika wyrusza do boliwijskiej dżungli, by odnaleźć ukrytą w dziczy wioskę Indian. W skutek nieprzewidzianych wydarzeń ekspedycja, która miała być przygodą życia, zamienia się w koszmar. Oddzielony od grupy Yossi (Daniel Radcliffe), cudem unika śmierci, ale gubi się w środku zielonego piekła. Pozbawiony jakiejkolwiek pomocy i zapasów, ma jeden cel. Przetrwać!

DŻUNGLA, Greg McLean
W kinach od 22 grudnia

Dodaj komentarz