Trendy, Wizje, Prognozy – spojrzenie w przyszłość

22 listopada w warszawskim Hotelu Bellotto odbędzie się konferencja Trendy, Wizje, Prognozy, podczas której projektanci, architekci i obserwatorzy trendów opowiedzą o tym, jakie będą w najbliższych latach kierunki rozwoju wzornictwa i architektury wnętrz.

Konferencja „Trendy, Wizje, Prognozy” –  logo (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konferencja „Trendy, Wizje, Prognozy” – logo (źródło: materiały prasowe organizatora)

Gwiazdą konferencji będzie Jonathan Levien – designer, współtwórca londyńskiego studia Doshi Levien, które projektuje dla takich marek jak Moroso, B&B Italia, Kvadrat czy BD Barcelona.

Adam Pulwicki – architekt wnętrz – zdradzi, skąd czerpie inspiracje i jak piękno przyrody oraz trendy z innych branż przenikają do przestrzeni, które projektuje. O tym, jak będzie wyglądał dom w latach 20. XXI w. i jak na nasz styl życia wpłyną nowe technologie, opowie trendwatcher Michał Mazur. Dr Anna Lorens – architekt, projektantka wnętrz i produktu – przedstawi dom jako przestrzeń wielozmysłową. A o tym, że sztuka i nauka przenikają się jak nigdy dotąd i jakie ciekawe zjawiska powstają na ich styku opowie Oskar Zięta – architekt, designer i innowator.

Konferencja Trendy, Wizje, Prognozy będzie już drugą z cyklu Design w Pałacu, którego organizatorem jest ZPR Media S.A., wydawca grupy tytułów wnętrzarskich w Polsce: „Dobre Wnętrze”, „M jak mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Architektura od Wnętrza” oraz serwisu Urzadzamy.pl.

Podczas konferencji odbędą się także warsztaty wykorzystania oprogramowania V-ray w pracy projektanta oraz prezentacje odchodzących w zapomnienie rzemiosł.

Konferencja Trendy, Wizje, Prognozy
22 listopada 2017 roku
Hotel Bellotto, Warszawa

Dodaj komentarz