• 2017-11-14

Magia Marzeń – koncert charytatywny

Fundacja Mam Marzenie oddział Szczecin wraz z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza zapraszają na wyjątkowy koncert charytatywny – Magia Marzeń! 6 grudnia w złotej sali zagrają Michał Grobelny z zespołem oraz Wojciech Pilichowski Band. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na realizację marzeń ciężko chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Mam Marzenie z Województwa Zachodniopomorskiego.

Wojciech Pilichowski Band (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wojciech Pilichowski Band (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wojtek Pilichowski jest basistą, kompozytorem i producentem muzycznym. Pierwszy album solowy nagrał w 1994 roku. Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 200 płyt, które rozeszły się w ponad 6 milionach sztuk. Pilichowski jest najczęściej nagradzanym polskim basistą – 16 razy uznano go za najlepszego w naszym kraju. Wojtek jest liderem dwóch własnych projektów: Pilichowski Band i Pilichowski Trio. Michał Grobelny to muzyk, wokalista i osobowość telewizyjna. Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką płytą.

Współorganizatorem koncertu jest Fundacja Mam Marzenie. Misją fundacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Michał Grobelny (źródło: materiały prasowe organizatora)

Michał Grobelny (źródło: materiały prasowe organizatora)

W przestrzeni Filharmonii odbędzie się także wystawa prac studentów i wykładowców Akademii Sztuki w Szczecinie. Prace będzie można nie tylko oglądać – będzie można je kupić, a całkowity dochód zasili konto Fundacji Mam Marzenie i zostanie w całości przeznaczony na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci.

Magia Marzeń, koncert charytatywny
6 grudnia 2017 roku
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR