• 2017-11-13

Wykład Moniki Harłacz na Krakowskich Spotkaniach z Dizajnem

24 listopada w Krakowskich Szkołach Artystycznych odbędzie się wykład Moniki Harłacz pt. Zanim zaprojektujesz sklep… 10 wskazówek visual merchandisingu, które konstruktywnie pomagają stworzyć świetne miejsce sprzedażowe. Wykład jest częścią programu Krakowskich Spotkań z Dizajnem – Zaprojektowani.

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem (źródło: materiały prasowe organizatora)

Visual Merchandising to narzędzie, którego podstawowa znajomość pomaga zaprojektować nie tylko atrakcyjny, ale przede wszystkim funkcjonalny i komfortowy sklep. To tak naprawdę kilka prostych zasad, których zapamiętanie pozwoli na stworzenie miejsca wyjątkowego, które będzie dopasowane do potrzeb i wymagań współczesnego klienta, pomoże w codziennej pracy sprzedawcom, a także przyniesie właścicielom oczekiwany sukces sprzedażowy.

Dzisiejszy visual merchandising to także indywidualne DNA, które nie tylko buduje tożsamość konkretnego miejsca, nadając mu właściwy charakter i klimat, ale przede wszystkim zachęca do odwiedzin, pozostaje w pamięci i sprawia, że klient wraca na ponowne zakupy.

Podczas spotkania wskazane zostaną pułapki, które czyhają na młodych projektantów rozpoczynających swoją przygodę z kreowaniem przestrzeni sprzedażowych.

Zanim zaprojektujesz sklep… 10 wskazówek visual merchandisingu, które konstruktywnie pomagają stworzyć świetne miejsce sprzedażowe 
24 listopada o godzinie 18.15
Krakowskie Szkoły Artystyczne
Kraków

Dodaj komentarz