• 2017-11-13

Polski zwiastun nowego filmu Woody’ego Allena

Na karuzeli życia — wyczekiwany obraz z Jimem Belushim, Juno Temple, Justinem Timberlake’em i Kate Winslet w reżyserii Woody’ego Allena pojawi się w kinach od 1 grudnia. Można już zobaczyć polski zwiastun filmu.

„Na karuzeli życia”, reż. Woody Allen (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Na karuzeli życia”, reż. Woody Allen (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Film przedstawia historię czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami. Poetycko sfilmowany przez Vittorio Storaro Na karuzeli życia, to rozgrywająca się w malowniczych plenerach, iskrząca emocjami opowieść o pasji, namiętności i zdradzie.

Pierwszy polski pokaz filmu Na karuzeli życia odbędzie się w trakcie festiwalu Camerimage w Bydgoszczy 17 listopada (piątek) o godz. 15:15 (Opera Nova). Po projekcji odbędzie się spotkanie z autorem zdjęć, Vittorio Storaro.

Na karuzeli życia, reżyseria Woody Allen
Premiera: 1 grudnia 2017 roku
Kino Świat

Dodaj komentarz