• 2017-11-07

Mikromusic odwiedzi warszawskie NIEBO

Piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniała, koncertowa energia – to wszystko czeka nas w wykonaniu urzekającego zespołu Mikromusic, który niedługo zagości w Warszawie. Koncert promujący najnowszy album Tak mi się nie chce już w ten piątek o godzinie 20.00 w Niebie!

Mikromusic, NIEBO 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mikromusic, NIEBO 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Tak mi się̨ nie chce to szósty album studyjny zespołu Mikromusic. W tym roku postanowili samodzielnie wydać płytę, pozyskując środki za pośrednictwem platformy crowdfundingowej.

Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań, nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia – wyjaśniają.

Do kompozycji i brzmienia przyczynili się wszyscy członkowie zespołu: Natalia Grosiak, Piotr Pluta, Dawid Korbaczyński, Robert Szydło, Robert Jarmużek, Adam Lepka, Łukasz Sobolak. Zapowiada się najbardziej „piosenkowa” płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką z lat 60-tych i 80-tych. Premiera albumu miała miejsce 30 października.

Micromusic (źródło: materiały prasowe organizatora)

Micromusic (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mikromusic, to grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Ich muzyka to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się̨, że pozornie tak różne gatunki muzyki w ich wykonaniu brzmią̨ nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

Mikromusic – koncert
10 listopada 2017 roku, godz. 20.oo
NIEBO, ul. Nowy świat 21, Warszawa

Dodaj komentarz