• 2017-11-07

Mikromusic odwiedzi warszawskie NIEBO

Piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniała, koncertowa energia – to wszystko czeka nas w wykonaniu urzekającego zespołu Mikromusic, który niedługo zagości w Warszawie. Koncert promujący najnowszy album Tak mi się nie chce już w ten piątek o godzinie 20.00 w Niebie!

Mikromusic, NIEBO 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mikromusic, NIEBO 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Tak mi się̨ nie chce to szósty album studyjny zespołu Mikromusic. W tym roku postanowili samodzielnie wydać płytę, pozyskując środki za pośrednictwem platformy crowdfundingowej.

Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań, nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia – wyjaśniają.

Do kompozycji i brzmienia przyczynili się wszyscy członkowie zespołu: Natalia Grosiak, Piotr Pluta, Dawid Korbaczyński, Robert Szydło, Robert Jarmużek, Adam Lepka, Łukasz Sobolak. Zapowiada się najbardziej „piosenkowa” płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką z lat 60-tych i 80-tych. Premiera albumu miała miejsce 30 października.

Micromusic (źródło: materiały prasowe organizatora)

Micromusic (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mikromusic, to grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Ich muzyka to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się̨, że pozornie tak różne gatunki muzyki w ich wykonaniu brzmią̨ nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

Mikromusic – koncert
10 listopada 2017 roku, godz. 20.oo
NIEBO, ul. Nowy świat 21, Warszawa

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR