Maciej Wężykowski w cyklu Interfaces

26 października na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej odbędzie się kolejny wykład z cyklu Interfaces. Pierwszy wykład w tym roku akademickim otworzy Maciej Wężykowski prowadzący firmę RENDART.

Logo Interfaces (źródło: materiały prasowe)

Logo Interfaces (źródło: materiały prasowe)

Interfaces to cykl wykładów podejmujących szeroko pojętą tematykę architektury organizowany na Wydziale Architektury w Gliwicach przez trójkę młodych ludzi: Martę, Szymona i Tomka.

Pierwszym w tym roku prelegentem cyklu będzie Maciej Wężykowski. Jeszcze kilka lat temu student Wydziału Architektury w Gliwicach, teraz jest przykładem tego, że po studiach architektonicznych można świetnie spełniać się… niekoniecznie w zawodzie architekta.

Od 3 lat rozwija własną firmę graficzną – RENDART. Jego graficy tworzą wizualizacje dla największych deweloperów mieszkaniowych w regionie (TDJ Estate, NEXX, OPAL), firm produkcyjnych – jak AGATA Meble – a powoli również dla Europy i Świata.

Maciej Wężykowski (źródło: materiały prasowe)

Maciej Wężykowski (źródło: materiały prasowe)

Jak to się stało, że student z kilkoma wygranymi konkursami na koncie, zakręcony na punkcie projektowania parametrycznego, bez przedsiębiorców („pleców”) w rodzinie… nie oddaje dyplomu magisterskiego, a zamiast tego postanawia zostać przedsiębiorcą i świetnie sobie radzi w trudnych polskich realiach biznesowych? Tego właśnie dowiedzą się uczestnicy najbliższego wykładu z cyklu Interfaces.

Maciej Wężykowski w cyklu Interfces
26 października o godzinie 18.00
Budynek X Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej
Gliwice

Dodaj komentarz