• 2017-10-23

Hotel Cracovia nową siedzibą Forum Designu

9 listopada w hotelu Cracovia odbędzie się ponowne otwarcie Forum Designu i Forum Mody, które tym samym zmieniają swoją siedzibę.

Plakat otwarcia Forum Designu i Forum Mody w nowej lokalizacji (źródło: materiały prasowe organizatora)

Plakat otwarcia Forum Designu i Forum Mody w nowej lokalizacji (źródło: materiały prasowe organizatora)

Krakowskie Forum Designu ogłosiło, że rozpoczęło współpracę z Muzeum Narodowym w Krakowie, które stało się właścicielem dawnego hotelu Cracovia i planuje otworzyć w nim Muzeum Architektury i Designu. I właśnie w budynku Cracovii od 2 listopada 2017 będą się teraz mieścić Forum Designu i Forum Mody.

Forum Designu będzie współtworzyć Muzeum Architektury i Designu. Taka współpraca, zarówno z Muzeum Narodowym, jak i z miastem Kraków, otwiera wiele nowych pól do działania. Nie może być mowy o lepszym miejscu na showroom z designem. Muzeum zaproponowało także przestrzeń przeznaczoną na Strefę Debiutów – nowy projekt Forum Designu, polegający na promocji młodych projektantów.

W przyszłości gmach główny Muzeum Narodowego oraz hotel Cracovia będą połączone placem miejskim – nową przestrzenią spotkań dla krakowian. Budynek Cracovii będzie również doskonałym miejscem partycypującym w Festiwalu Designu, którego organizację ma w planach Forum Designu.

Oficjalne otwarcie Forum Designu i Forum Mody w nowej lokalizacji odbędzie się 9 listopada o godzinie 18.00. Podczas otwarcia zagra DJ Squal, a całość poprowadzi Magda Miśka-Jackowska.

Organizatorzy przygotowali również 150 giftpacków i loterię wizytówkową ze wspaniałymi nagrodami – Ladies Clinc ufundowało 10 bonów po 300 zł, a projektanci z Forum Designu i Forum Mody oraz partnerzy wydarzenia ok. 50 różnych nagród w postaci mebli, dodatków, ubrań i kosmetyków.

Afterparty odbędzie się na terenie Dolnych Młynów – w Pinakotece i Lastriko.

Otwarcie Forum Designu i Forum Mody w nowej lokalizacji
9 listopada 2017 roku o godzinie 18.00
Hotel Cracovia, Kraków

Dodaj komentarz