• 2017-10-17

Nabór zgłoszeń na Targi Rzeczy Ładnych

Rozpoczął się nabór wystawców do 10. jubileuszowej edycji Targów Rzeczy Ładnych, która odbędzie się w dniach 2 i 3 grudnia w budynku Ethos przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Organizatorzy zapraszają wszystkich producentów, projektantów i twórców dobrego dizajnu. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 października.

Targi Rzeczy Ładnych (źródło: materiały prasowe organizatora)

Targi Rzeczy Ładnych (źródło: materiały prasowe organizatora)

Organizatorzy wybiorą ponad 150 ich zdaniem najciekawszych. Specjalna pula miejsc zarezerwowana jest także dla targowych debiutantów. Wszystkie informacje można znaleźć w formularzu zgłoszeniowym, dostępnym na stronie wydarzenia. Lista wystawców 10. edycji TRŁ zostanie ogłoszona 29 października. Już po raz drugi Targi Rzeczy Ładnych odbędą się w budynku Ethos firmy Kulczyk Silver Properties.

To doskonałe miejsce na targi designu w Warszawie! Ostatnia, wiosenna edycja TRŁ była dużym sukcesem i chcemy ją nie tylko powtórzyć, ale wręcz przebić! Znakomita komunikacja, potencjał aranżacyjny, doskonała przestrzeń i architektura. Chcemy ponownie ożywić jeden z najładniejszych warszawskich placów – mówią organizatorzy, Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

Targów Rzeczy Ładnych odbędą się w weekend 2 i 3 grudnia – na tyle wcześnie, by targowe zakupy nie pokrzyżowały przedświątecznych planów, a jednocześnie na tyle blisko Świąt, by na Targach zrobić już prezenty dla najbliższych.

Ostatnia, wiosenna edycja przyciągnęła ponad 9 tysięcy zachwyconych zwiedzających i zaowocowała rekordowymi wynikami sprzedaży.

To była najlepsza edycja Targów Rzeczy Ładnych w historii – komentują organizatorzy – Jeszcze nigdy tyle osób nie przyszło wiosną na targi designu w Warszawie. Wierzymy jednak, że jubileuszowa, 10. edycja Targów po raz kolejny pobije rekord zainteresowania. Widać bowiem, że rośnie potrzeba otaczania się dobrze zaprojektowanymi przedmiotami – dodają. – Warszawiacy doceniają oryginalność i chętnie inwestują w dobrą jakość. A polski design rozwija się świetnie – młode marki bez kompleksów wchodzą na rynek, uśmiechają się do skandynawskiego stylu, ale redefiniują go na własne potrzeby. Polska ceramika to światowy poziom. Jeśli chodzi o meble, bardzo popularne jest drewno we wszystkich postaciach.

Szczegółowy program zimowej, 10. edycji Targów Rzeczy Ładnych zostanie ogłoszony w listopadzie.

10. Targi Rzeczy Ładnych
Zgłoszenia wystawców: do 27 października 2017
Targi: 2 i 3 grudnia w godzinach od 11.00 do 19.00
Ethos, Warszawa

 

Dodaj komentarz