Nowe oblicze BIM

Firma WSC Witold Szymanik i S-ka zaprasza na konferecję pt. Nowe oblicze BIM, która odbędzie się 7 listopada 2017 roku w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Nowe oblicze BIM (źródło: materiały prasowe organizatora)

Nowe oblicze BIM (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wykorzystanie technologii BIM pozwala osiągnąć znaczne oszczędności podczas realizacji inwestycji i jej późniejszej eksploatacji. Wg szacunków brytyjskich, gdzie projektowanie BIM jest już obowiązkiem w inwestycjach publicznych, wdrożenie tej technologii może przyczynić się do przyspieszenia budów i zmniejszenia ich kosztów. Wirtualny model budowli obejmujący również zagadnienia branżowe staje się wstępną realizacją inwestycji i pozwala na eliminację błędów już na początkowym etapie cyklu jej życia.

Konferencja Nowe oblicze BIM ma przyczynić się do popularyzacji technologii BIM w Polsce. Prelegentami będą polscy oraz zagraniczni specjaliści zajmujący się na co dzień problematyką BIM. Znajdą się wśród nich m.in. Jesper Boye Andersen – BIG Bjarke Ingels Group, Stefan Mordue – Digital Built Britain, Katarzyna Orlińska-Dejer – Datacomp, Janne Salin – YIT, Leszek Włochyński – HOCHTIEF Polska, Paul Tunstall – HLM, Tamás György Erős – GRAPHISOFT i inni.

Wydarzenie ma charakter szkoleniowo-naukowy i skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką BIM, w tym architektów, inżynierów, projektantów, deweloperów, urzędników, wykonawców i producentów wyrobów budowlanych, a także nauczycieli akademickich i studentów. Organizatorzy konferencji zapraszają wszystkie osoby zainteresowane zastosowaniem najnowszych technologii informatycznych w przygotowaniu i kierowaniu procesami inwestycyjnymi.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP, Polski Związek Firm Deweloperskich oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, BIM Klaster.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie organizatora.

Konferencja Nowe oblicze BIM
7 listopada 2017 roku
Multikino Złote Tarasy, Warszawa

Dodaj komentarz