DoFa po raz siódmy!

Wrocławski Oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich zaprasza na 7. edycję Dolnośląskiego Festiwalu Architektury, która odbędzie się w dniach od 20 do 27 października pod hasłem przewodnim Miasto w zieleni.

VII Dolnośląski Festiwal Architektury – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

VII Dolnośląski Festiwal Architektury – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Po raz pierwszy w kilkuletniej historii DoFA prezentuje tak szerokie spektrum środków, za pomocą których na kształtowanie własnego otoczenia wpływać mogą mieszkańcy – chociażby przez samodzielnie kreowane formy zieleni na balkonach, tarasach, dachach czy w przydomowych ogródkach. Wydarzenia DoFA’17 oraz toczące się w trakcie Festiwalu dyskusje mają ukazać bogactwo tych form, wyeksponować znaczenie zieleni w strukturze miasta i wskazać sposoby na jak najlepsze wykorzystanie „zielono-niebieskiego” potencjału Wrocławia.

W programie festiwalu m.in: seminarium, debata publiczna, wykłady światowych architektów, wystawy konkursowe i problemowe, wycieczki, projekcje filmowe, działania w przestrzeni miejskiej.

Wydarzenia odbywać się będą w Muzeum Architektury we Wrocławiu, w DKF Politechnika, w Kinie Nowe Horyzonty, w zwiedzanych obiektach oraz w plenerze.

Szczegółowe informacje na stronie Festiwalu.

VII Dolnośląski Festiwal Architektury DoFA
Od 20 do 27 października 2017 roku
Wrocław

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR