Warszawskie Rozmowy Architektoniczne z autorami Stadionu Narodowego

Konferencja Warszawskie Rozmowy Architektoniczne w stołecznym oddziale SARP-u zbliża się wielkimi krokami – wydarzenie odbędzie się już 13 października. W bogatym programie nie mogło zabraknąć specjalnego gościa.

Wizualizacja: Estadio Santiago Bernabéu, proj. gmp International GmbH, 35 Arquitectos, Ribas Arquitectos (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wizualizacja: Estadio Santiago Bernabéu, proj. gmp International GmbH, 35 Arquitectos, Ribas Arquitectos (źródło: materiały prasowe organizatora)

Gwiazdą wieczoru WRA będzie niemieckie biuro architektoniczne gmp Gerkan, Marg und Partner, znane między innymi z autorstwa Stadionu Narodowego w Warszawie, laureaci w rankingu niemieckiego portalu konkursowego >>competitionline<<. Pracownia gmp International GmbH jest również współautorem projektu Estadio Santiago Bernabéu, który zajął I miejsce w międzynarodowym konkursie na stadion Real Madrid.

Partner pracowni, Markus Pfisterer, zdradzi, jaką strategią posługuje się ona w wyborze konkursów, jak przygotowuje projekty konkursowe i co z tego mają prywatni deweloperzy, którzy z nimi współpracują. Opowie też o spektakularnych porażkach i wielkich zwycięstwach. Uchyli rąbka tajemnicy sukcesu projektowego pracowni o światowej renomie.

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne
13 października 2017 roku
Pałac Zamoyskich – SARP, ul. Foksal 2, Warszawa

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR