Drukowanie zdjęć prosto ze smartfona

Smartfon w dzisiejszych czasach może zastąpić nam nawet komputer osobisty. Nie potrzebujemy już komputera czy tabletu do przeglądania stron www, do sprawdzania poczty, czy korzystania z bankowości elektronicznej. Smartfon, który mamy w ręku, może nam pomóc także w wywoływaniu zdjęć, zwłaszcza że telefonem możemy zrobić obecnie wysokiej jakości fotografie. Jak drukować takie zdjęcia wprost ze smartfona?

(źródło: materiały prasowe)

(źródło: materiały prasowe)

Propozycja Empikfoto

Nowa aplikacja Empik – Empikfoto pozwala na drukowanie zdjęć wprost ze smartfona. Do tego celu trzeba jedynie pobrać ze sklepu Google Play lub App Store nową aplikację i zainstalować ją na swoim telefonie. Spełnia ona funkcję pośrednika pomiędzy urządzeniem mobilnym, a punktem drukowania fizycznych odbitek cyfrowych fotografii w salonach Empik w całym kraju.

W aplikacji można wybrać różne formaty zdjęć, a także inne, fotograficzne gadżety, takie jak poduszka, kubek lub fotoksiążka.

Jak korzystać z aplikacji Empikfoto?

Drukowanie zdjęć ze smartfona za pośrednictwem aplikacji Empikfoto, wymaga jej pobrania ze sklepu i zainstalowania w pamięci telefonu. Później użytkownik powinien założyć konto w aplikacji, a po podaniu najważniejszych danych osobowych, zostanie ono automatycznie utworzone. Od tego momentu po zalogowaniu na konto użytkownika w aplikacji Empikfoto, można już przygotowywać swoje zamówienia.

Zdjęcia do drukowania możemy przekazać w aplikacji nie tylko z karty pamięci smartfona, ale również wygodnie zaciągnąć wybrane fotografie z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram. Po wybraniu konkretnych zdjęć, należy je wgrać na serwer, w celu wywołania lub przygotowania produktu specjalnego z oferty Empikfoto. Klient może wybrać zdjęcia w formacie od 9×13 do 30×40, drukowane na papierze błyszczącym, matowym, jedwabistym premium lub błyszczącym premium. Po zaznaczeniu wszystkich oczekiwanych opcji można w okamgnieniu zamienić cyfrowe zdjęcia w fizyczne fotografie. Empikfoto to wygodna aplikacja do drukowania zdjęć ze smartfona lub serwisów społecznościowych. Gotowe odbitki czy foto gadżety można odebrać w wybranym przez klienta salonie Empik.

Stwórz własny folder

Po wgraniu na serwer wybranych zdjęć, nie trzeba ich od razu zamawiać. Można stworzyć swój własny folder, który będziemy uzupełniać w miarę upływu czasu, a kiedy uznamy, że chcemy już wywołać wszystkie zdjęcia, wystarczy zamówić odbitki. Aplikacja Empikfoto jest całkowicie kompatybilna z desktopową wersją serwisu Empik Foto, z którego można korzystać przez dowolną przeglądarkę.

Dodaj komentarz