• 2017-10-04

Otwarty Dzień Warsztatowy w sercu Nadodrza

7 października w Krzywym Kominie odbędzie się Otwarty Dzień Warsztatowy dla miłośników rzemiosła, designu, sztuki, przemawiania i programowania w wieku od 5 do 105 lat!

Otwarty Dzień Warsztatowy (źródło: materiały prasowe organizatora)

Otwarty Dzień Warsztatowy (źródło: materiały prasowe organizatora)

Pierwszą sobotę października uczestnicy Otwartego Dnia Warsztatowego od odnowienia starej komody podczas warsztatów Redesign mebli. Prowadząca, Ania Zakielarz, podzieli się oryginalnymi pomysłami, pozytywnie nakręci do działania i przeprowadzi przez proces oczyszczania, kreowanie, aż do nadania meblowi nowego oblicza.

Osoby posiadające coś do skrócenia, przeszycia czy poprawki, będą mogły to zrobić w Otwartej Pracowni Krawieckiej, gdzie pomocą służyć będzie Agnieszka Cop-Podgórska (Mizazu).

Wrocławski klub mówców i przedsiębiorców Biznes Toastmasters Wroclove zaprasza na warsztaty z występowania publicznie i sztuki prezentacji. Marta Krzyżak podpowie, co zrobić, by opanować stres, jak mówić, by słuchanie było dla rozmówcy przyjemnością, i wyglądać pewnie, nawet w sercu gości niepewność.

Dla miłośników IT Software Development Academy przygotowała Pracownię Komputerową oraz prelekcje i dyskusje.

Najmłodszych odwiedzających CRZ Krzywy Komin zaprosi do nauki poprzez zabawę. W ramach projektu Wrocław – Łączy Nas Ciepło poszukają rozwiązań komunikacyjnych, architektonicznych i technologicznych, które cechują dobre praktyki dbania o powietrze Wrocławia.

Nie zabraknie również warsztatów kreatywnych, na których Ola Nowacka i Agnieszka Dusza z Malarni Kreatywnej pokażą, w jaki sposób przy pomocy prostych technik stworzyć zwój w stylu japońskim.

Do odkrywania sztuki i artystycznych wyzwań zaprasza też Teresa Milewicz (Sztuka Nieoswojona),

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej CRZ Krzywy Komin.

Otwarty Dzień Warsztatowy
7 października, w godzinach od 12.00 do 18.00
CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, Wrocław

Dodaj komentarz