• 2017-10-02

Drzwi do projektowania i fotel dla Disney’a

Już 4 października na jednym z najważniejszych festiwali designu w Polsce – Łódź Design Festival – marka INTER DOOR zaprasza na spotkanie z cyklu Drzwi do projektowania w showroomie Milionova Fabryka Designu. Gośćmi specjalnymi będą Max Kobiela i Patryk Poślednik.

Drzwi do projektowania - plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Drzwi do projektowania - plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Jesień dla marki INTER DOOR zapowiada się niezwykle pracowicie. Spotkania dla architektów, obecność na targach wnętrzarskich w kraju – Łódź Design Festival i Warsaw Home – oraz prezentacja najnowszego modelu drzwi.

Już drugiego dnia Łódź Design Festival INTER DOOR organizuje spotkanie dla projektantów oraz architektów, podczas którego zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania.

Organizatorzy spotkania przygotowali też wyjątkowe spotkanie. W jego trakcie goście dowiedzą się między innymi jak powstał fotel inspirowany m.in. Myszką Miki, który został zaprojektowany dla polskiego oddziału firmy Disney. O swoim projekcie i inspiracjach w trakcie tworzenia opowie Max Kobiela, architekt, projektant i właściciel marki Phormy.com. Drugim gościem będzie Patryk Poślednik, Head of Creative z The Walt Disney Company.

Drzwi do projektowania
4 października, godzina 10.00
Milionova Fabryka Designu
ul. Milionowa 2, Łódź

Dodaj komentarz