Bookowisko, czyli książka na jesień

Wrześniowe Bookowisko – wyprzedaż domowej literatury to propozycja dla tych, którzy nie wyobrażają sobie długich jesiennych wieczorów bez półki pełnej nowych książek. Jesienna edycja już w sobotę 23 września.

„Bookowisko” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Bookowisko” (źródło: materiały prasowe organizatora)

W Bookowisku może wziąć udział każdy, zarówno jako kupujący, jak i jako wystawca. Na kiermasz książek organizowany przez Wrocławski Dom Literatury z pewnością warto zajrzeć, jeśli szuka się publikacji, których nie dostanie się już w księgarniach. Nie obowiązują jakiekolwiek ograniczenia gatunkowe: na kiermaszu znajdą się fantastyka, kryminał, powieści sensacyjne i obyczajowe, jak również poezja, książki dla dzieci czy albumy.

W ramach wydarzenia można za symboliczną kwotę sprzedać te publikacje, na które nie ma już miejsca w domu. Wszyscy, którzy chcieliby dołączyć do grona bukinistów podczas Bookowiska, obowiązuje tylko jedna zasada: trzeba sobie zarezerwować wcześniej miejsce; w tym celu należy skontaktować się z organizatorami kiermaszu. Wystawianie książek jest całkowicie bezpłatne. Wrocławski Dom Literatury zapewnia wystawcom przestrzeń i stoiska w Przejściu Garncarskim (przed kamienicą Wrocławskiego Domu Literatury, pod namiotami). W razie niepogody organizatorzy zapewniają zadaszenie.

Bookowisko – wyprzedaż domowej literatury
23 września 2017 roku w godzinach od 11.00 do 16.00
Przejście Garncarskie na wrocławskim Rynku

Dodaj komentarz