Bookowisko, czyli książka na jesień

Wrześniowe Bookowisko – wyprzedaż domowej literatury to propozycja dla tych, którzy nie wyobrażają sobie długich jesiennych wieczorów bez półki pełnej nowych książek. Jesienna edycja już w sobotę 23 września.

„Bookowisko” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Bookowisko” (źródło: materiały prasowe organizatora)

W Bookowisku może wziąć udział każdy, zarówno jako kupujący, jak i jako wystawca. Na kiermasz książek organizowany przez Wrocławski Dom Literatury z pewnością warto zajrzeć, jeśli szuka się publikacji, których nie dostanie się już w księgarniach. Nie obowiązują jakiekolwiek ograniczenia gatunkowe: na kiermaszu znajdą się fantastyka, kryminał, powieści sensacyjne i obyczajowe, jak również poezja, książki dla dzieci czy albumy.

W ramach wydarzenia można za symboliczną kwotę sprzedać te publikacje, na które nie ma już miejsca w domu. Wszyscy, którzy chcieliby dołączyć do grona bukinistów podczas Bookowiska, obowiązuje tylko jedna zasada: trzeba sobie zarezerwować wcześniej miejsce; w tym celu należy skontaktować się z organizatorami kiermaszu. Wystawianie książek jest całkowicie bezpłatne. Wrocławski Dom Literatury zapewnia wystawcom przestrzeń i stoiska w Przejściu Garncarskim (przed kamienicą Wrocławskiego Domu Literatury, pod namiotami). W razie niepogody organizatorzy zapewniają zadaszenie.

Bookowisko – wyprzedaż domowej literatury
23 września 2017 roku w godzinach od 11.00 do 16.00
Przejście Garncarskie na wrocławskim Rynku

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR