Nie czekaj, zgłoś swój film!

Przedłużono nabór do Konkursu na ósmym Festiwalu Krytków Sztuki Filmowej, który już 19 października rozpocznie się w Łodzi. Laureatem Konkursu jest m.in. Kuba Czekaj reżyser Królewicza Olch, który zachwycił krytyków swoim krótkometrażowym filmem Twist and Blood.

8. Festiwal Kamera Akcja (źródło: materiały prasowe organizatora)

8. Festiwal Kamera Akcja (źródło: materiały prasowe organizatora)

Etiudy i animacje do 30 minut – takie filmy można zgłaszać jeszcze do 24 września na konkurs podczas ósmej edycji Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja (19–22 października). Organizatorzy czekają na filmy, których znaczenie będą rozgryzać krytycy i blogerzy filmowi zasiadający w jury. Projekty konkursowe oceniane będą pod kątem niekonwencjonalnych przemyśleń, intrygujących rozwiązań formalnych, ciekawych analiz i nowatorskiego podejścia do języka filmu

Wysyłając swój film do festiwalowego konkursu młody reżyser zwraca uwagę krytyków filmowych i blogerów na swoją twórczość. To możliwość zderzenia się z opinią tych, którzy recenzują, a często też programują festiwale filmowe – mówi Przemek Glajzner, organizator festiwalu. Projekty konkursowe oceniane będą pod kątem niekonwencjonalnych przemyśleń, intrygujących rozwiązań formalnych, ciekawych analiz i nowatorskiego podejścia do języka filmu.

Konkurs na Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja
Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2017 roku
Łódź

Dodaj komentarz