Nie czekaj, zgłoś swój film!

Przedłużono nabór do Konkursu na ósmym Festiwalu Krytków Sztuki Filmowej, który już 19 października rozpocznie się w Łodzi. Laureatem Konkursu jest m.in. Kuba Czekaj reżyser Królewicza Olch, który zachwycił krytyków swoim krótkometrażowym filmem Twist and Blood.

8. Festiwal Kamera Akcja (źródło: materiały prasowe organizatora)

8. Festiwal Kamera Akcja (źródło: materiały prasowe organizatora)

Etiudy i animacje do 30 minut – takie filmy można zgłaszać jeszcze do 24 września na konkurs podczas ósmej edycji Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja (19–22 października). Organizatorzy czekają na filmy, których znaczenie będą rozgryzać krytycy i blogerzy filmowi zasiadający w jury. Projekty konkursowe oceniane będą pod kątem niekonwencjonalnych przemyśleń, intrygujących rozwiązań formalnych, ciekawych analiz i nowatorskiego podejścia do języka filmu

Wysyłając swój film do festiwalowego konkursu młody reżyser zwraca uwagę krytyków filmowych i blogerów na swoją twórczość. To możliwość zderzenia się z opinią tych, którzy recenzują, a często też programują festiwale filmowe – mówi Przemek Glajzner, organizator festiwalu. Projekty konkursowe oceniane będą pod kątem niekonwencjonalnych przemyśleń, intrygujących rozwiązań formalnych, ciekawych analiz i nowatorskiego podejścia do języka filmu.

Konkurs na Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja
Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2017 roku
Łódź

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR