Ideografia

Głównym punktem festiwalowego programu jest konkurs adresowany zarówno do twórców plakatów, jak również około-plakatowych form graficznych. Przewidziane zostały w nim dwie kategorie – plakat oraz ideograf (tzw. plakat autorski w edycji własnej). Temat konkursu odpowiada nazwie festiwalu: Ideografia.

Ogólnopolski Festiwal Projektowania Graficznego w Poznaniu (źródło: materiały prasowe organizatora)

Ogólnopolski Festiwal Projektowania Graficznego w Poznaniu (źródło: materiały prasowe organizatora)

Kwalifikacji plakatów do udziału w wystawie konkursowej dokona profesjonalne jury powołane przez organizatorów, które przyzna nagrody: Nagrodą Główną oraz trzy wyróżnienia. Poza nagrodami regulaminowymi przewiduje się przyznanie nagród fundowanych. Zgłoszenia należy przesłać do 25 września.

Ogłoszenie werdyktu Jury i wręczenie nagród nastąpi w dniu otwarcia wystawy 1. Ogólnopolskiego Festiwalu Projektowania Graficznego w Poznaniu. Lista uczestników, których prace zakwalifikowały się do wystawy zostanie ogłoszona na stronie internetowej Festiwalu po obradach Jury, nie później niż do 30 września. Laureaci o przyznanych nagrodach zostaną powiadomieni mailowo.

Oprócz konkursu i wystawy laureatów w ramach festiwalu zaprezentowane zostaną również prace plakatowe nagrodzone na Międzynarodowym Festiwalu Plakatu w chińskim Shenzhen w roku 2017.

Ogólnopolski Festiwal Projektowania Graficznego w Poznaniu
Zgłoszenia do 25 września 2017 roku

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR