• 2017-09-07

Rusza Bytom Film Festival 2017

Już dziś rusza Bytom Film Festival 2017. Impreza jest kierowana zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów branży filmowej, a przede wszystkim do miłośników kina.

Bytom Film Festival 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Bytom Film Festival 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Festiwal gromadzi wokół siebie różnorodne grupy artystów i odbiorców; na bytomskich scenach stają bowiem nie tylko reżyserzy, ale i blogerzy, recenzenci, twórcy zwiastunów. Impreza potrwa trzy dni, podczas których odbędą się tradycyjne i plenerowe seanse, (także filmów zgłoszonych do konkursu w trzech kategoriach: fabuła, dokument oraz animacja/eksperyment), spotkania z artystami oraz warsztaty.

7 września podczas gali otwarcia widzowie będą mogli zobaczyć film dokumentalny Beksińscy. Album Wideofoniczny, który to został zrekonstruowany z prywatnych i niepublikowanych wcześniej materiałów z archiwum Beksińskich. Z kolei gala zamknięcia festiwalu to nie tylko uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu filmowego i popularyzatorskiego, lecz i pokaz filmów krótkometrażowych z Cannes – Najlepsze fajerwerki ever i Koniec widzenia.

Bytom Film Festival 2017
Od 7 do 9 września 2017 roku
Bytom

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR