• 2017-08-30

Rusza rekrutacja na warsztaty New School 11. edycji Art&Fashion Forum

Między 3 a 31 października w poznańskim Starym Browarze odbędzie się 11. edycja Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk. Obok innowacyjnej wystawy Björk Digital i cyklu spotkań z najbardziej kreatywnymi umysłami ze świata mody, sztuki i nowych technologii wokół idei AI – Cyber Creative, kluczowym punktem Forum są warsztaty New School.

11. Art&Fashion Forum (źródło: materiały prasowe organizatora)

11. Art&Fashion Forum (źródło: materiały prasowe organizatora)

Warsztaty New School odbędą się w dniach od 9 do 19 października w 5 kategoriach: projektowanie mody, projektowanie biżuterii, ilustracja mody, fotografia i pisanie o modzie. 40 młodych twórców wyselekcjonowanych przez ekspertów weźmie udział w unikalnych warsztatach prowadzonych przez wybitnych polskich designerów, m.in. Mariusza Przybylskiego, Annę Orską, czy Olkę Osadzińską.

Nagrody główne to staże w prestiżowym Central St. Martins College of Art & Design w Londynie, który ukończyli m.in. John Galliano, Alexander McQueen, czy Stella McCartney. Rekrutacja na warsztaty potrwa do 24 września.

Twórczynią Art&Fashion Forum jest słynąca z odważnych i innowacyjnych projektów animatorka kultury i ceniona na świecie kolekcjonerka sztuki współczesnej Grażyna Kulczyk. Projekt ten tworzy zapraszając do współpracy nie tylko wybitnych znawców i mentorów ze świata mody, sztuki i najnowszych technologii, ale też bazując na sprawdzonym od lat zespole młodych, ambitnych i kreatywnych osób, z których część na stałe tworzy zespół Starego Browaru, jej sztandarowego projektu.

Rekrutacja na warsztaty New School trwa od 25 sierpnia i zakończy się 24 września. Wśród odnoszących sukcesy absolwentów warsztatów AFF są m.in. Agata Bieleń, Anka Letycja Walicka, Jacob, Fashion PR Girl, Ewa Stępnowska, Elena Ciuprina, Robert Karger, Magdalena Linke, Pat Guzik, Monika Czesak czy Łukasz Bliński. Szczegóły rekrutacji na stronie Art&Fashion Forum.

Rekrutacja na warsztaty New School
11. Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk

Od 25 sierpnia do 24 września 2017 roku
Poznań

Dodaj komentarz