Bądź w trendach, czyli 12. edycja OKK! design

12. edycja OKK! design – edukacyjnego spotkania dla designerów, architektów i projektantów wnętrz, odbędzie się 4 września w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie. Podczas spotkania uczestnicy zastanowią się, co jest obecnie najmodniejsze, najciekawsze oraz najbardziej poszukiwane w świecie wyposażenia wnętrz.

12. OKK! design. Bądź w trendach (źródło: materiały prasowe)

12. OKK! design. Bądź w trendach (źródło: materiały prasowe)

Kolor zielony i egzotyczne doniczkowe rośliny to motywy, które niepodzielnie królują we wnętrzach, w fotografii, grafice, a nawet modzie. Znalazły się także w identyfikacji wizualnej 12. edycji OKK! design, której hasło przewodnie to: Bądź w trendach. O tym, co ciekawego dzieje się obecnie w designie czy architekturze, i co czeka nas w najbliższej przyszłości, opowiadać będą eksperci – przedstawiciele renomowanych firm wnętrzarskich, cenieni projektanci i architekci, reprezentanci środowiska akademickiego i mediów – ludzie, którzy nie tylko wiedzą wszystko o aktualnych trendach, ale je kreują w swojej codziennej pracy.

W tej edycji swój udział zapowiedzieli między innymi: Tomek Rygalik – jeden z czołowych polskich projektantów, właściciel studia projektowego Rygalik Studio, mający na koncie współpracę z takimi markami jak Moroso, IKEA, Paged, Comforty czy Profim, wykładowca warszawskiej ASP; Anna Grużewska – redaktor naczelna magazynu „Czas na wnętrze”, dziennikarka, specjalizująca się od wielu lat w tematyce designu, członkini kapituły konkursowej Must Have; Justyna Smolec – ceniona architektka wnętrz, znana przede wszystkim ze spektakularnych realizacji wnętrz mieszkalnych i hotelowych; Magdalena Federowicz-Boule – współwłaścicielka pracowni architektonicznej Tremend, specjalizującej się we wnętrzach publicznych, która ostatnio otrzymała nagrodę European Property Awards 2016 za projekt hotelu Ibis Styles Budapest City oraz hotelu Novotel we Wrocławiu.

Spotkanie poprowadzi blogerka wnętrzarska Dagmara Jakubczak.

12. OKK! design. Bądź w trendach
4 września 2017 roku, od godziny 12.30 do godziny 19.00
Mysia 3
Warszawa

Dodaj komentarz