Festiwal Architektury w Warszawie

Druga edycja Festiwalu Architektury organizowanego przez Eurobuild Conferences odbędzie się 20 września w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP). Tegorocznej edycji towarzyszyć będą także obchody 140. rocznicy istnienia SARP – z tej okazji uczestnicy mogą spodziewać się obecności prawdziwych ikon z dziedziny architektury.

Festiwal Architektury 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Festiwal Architektury 2017 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Ideą, która przyświeca wydarzeniu jest możliwość prezentacji bogatego dorobku architektury i ludzi, którzy z pasją tworzą otaczającą nas przestrzeń. Dla uczestników festiwalu to okazja do poznania najnowszych trendów i kierunków we współczesnej architekturze, a także szerokiego spektrum zagadnień związanych z planowaniem przestrzennym. W programie wydarzenia znajdują się liczne panele dyskusyjne, prezentacje, a także warsztaty. Festiwal połączony jest również z wystawą nowoczesnych produktów i usług, które będą prezentowane w strefie networkingowo-wystawowej.

Podczas Festiwalu Architektury jako keynote speaker wystąpi Mikael Colville-Andersen – światowej sławy specjalista w dziedzinie urbanistyki. Jest on założycielem i CEO w firmie Copenhagenize Design Co. zajmującej się doradztwem w sprawach organizacji i usprawnień ruchu rowerowego. Spółka doradza miastom i instytucjom rządowym, a w gronie jej obecnych klientów są takie miasta jak Amsterdam, Paryż, Strasburg, Detroit czy kalifornijskie Long Beach.

Ważnym elementem Festiwalu Architektury jest konkurs Eurobuild Awards w Architekturze, którego wyniki ogłaszane są właśnie podczas wydarzenia. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszych projektów architektonicznych z obszaru obiektów komercyjnych oraz publicznych zrealizowanych i przekazanych do użytku w Polsce w 2016 roku.  Więcej informacji na stronie organizatora.

Festiwal Architektury 2017
20 września 2017 roku
siedziba Stowarzyszenia Architektów Polskich w Warszawie

Dodaj komentarz

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR