• 2017-08-11

Bonobo na jedynym koncercie w Polsce

Simon Green z zespołem zagra w niedzielę 5 listopada w Hali Koło w Warszawie. Koncert odbędzie się w ramach trasy Migration Live Tour.

Bonobo, „Migration Tour” (źródło: materiały prasowe)

Bonobo, „Migration Live Tour” (źródło: materiały prasowe)

Bonobo na nowo definiuje i popularyzuje formułę muzyki elektronicznej. Albumy Anglika wydawane nakładem kultowej wytwórni Ninja Tune: Black Sands, The North Borders czy tegoroczny Migration przynoszą wysmakowaną fuzję elektroniki z żywymi brzmieniami w tradycji jazzowej, soulowej czy downtempo. Nic dziwnego, że do inspiracji muzyką gwiazdy Ninja Tune przyznają się m.in. Flume, Disclosure, Chet Faker czy Nils Frahm.

Brytyjczyk zagra w Warszawie swoje klasyki: The Keeper i Stay The Same, Heaven For The Sinner czy Cirrus oraz materiał ze znakomicie przyjętej nowej płyty Migration, która w Polsce, podobnie jak na całym świecie, trafiła do czołówki listy bestsellerów. Migration to płyta najbardziej dojrzała i intymna w karierze Simona Greena, a równocześnie wszechstronna i uniwersalna. Na albumie gościnnie wsparli go m.in. Rhye, Nick Murphy (Chet Faker), muzycy z Innov Gnawa czy Nicole Miglis (Hundred Waters).

Bonobo, Migration Live Tour
5 listopada 2017 roku, godz. 20.00
Hala Koło w Warszawie

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR